AOC 24G2U vs AOC C24G1

Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Öğrencisi
Merhaba, bu iki monitör arasında kaldım. Curved olan modele nazaran düz olan modeli daha çok beğendim görsel açıdan. IPS panel olduğu için de daha avantajlı gibi. Curved olan modeli 1500 liraya buldum fakat düz model 1700'den aşağı yok. Aralarında fark yok, teknik özellik bakımından panel farkı hariç. 1500'den fazla da veremem açıkçası, düz modelin gelmesini mi beklemeliyim, fiyat düşer mi veya Curved olanı mı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben AOC 24G2U kullanıyorum. 1500TL'ye almıştım gayet güzel monitör. Tercih meselesi düz veya kavisli olması.
24G2U'nun çerçeveleri daha ince daha çok hoşuma gitti. Panel farkı da var tabi ıps panel olması avantaj ve 24inç'de curved çok farketmiyor.

Merhaba, bu iki monitör arasında kaldım. Curved olan modele nazaran düz olan modeli daha çok beğendim görsel açıdan. IPS panel olduğu için de daha avantajlı gibi. Curved olan modeli 1500 liraya buldum fakat düz model 1700'den aşağı yok. Aralarında fark yok, teknik özellik bakımından panel farkı hariç. 1500'den fazla da veremem açıkçası, düz modelin gelmesini mi beklemeliyim, fiyat düşer mi veya Curved olanı mı almalıyım?
Fiyat düşeceğini sanmıyorum.Oyun oynuyorsanız Curved olanı tercih edin.
Ben kullanıyorum memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı