AOC 24G2U vs ASUS TUF GAMİNG VG249Q1R vs Viewsonic XG2405

kadir vlia

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Monitör arayışındayım, istediğim özellikler;

-144 hz
-IPS panel
-FreeSync
-Düşük ms
-24 inç

Bu modeller arasında gidip geliyorum ama bir türlü karar veremedim, bu monitörlerin hiçbiri beni üzmez hepsi kaliteli monitörler ama kafamdaki soru işaretlerini ortadan kaldırıp, tamamen emin olduktan sonra almak istiyorum çünkü uzun süre kullanacağım.

Gönlüm AOC 24G2U istiyor ama çok fazla ölü piksel vb. sorun yaşayan gördüm forumlar da, bu olay şans işimi yoksa kronik mi emin değilim çünkü aldıktan belli bir süre sonra da ölü piksel vb. sorunla karşı karşıya gelen insan da var.

AOC 24G2U :

ViewSonic XG2405 :

Asus TUF Gaming VG249Q1R :

Önereceğiniz başka bir monitör varsa lütfen belirtin.

Ben de çok fazla araştırdım ve LG 24GN650-B'de karar kıldım şuanlık. Mediamarktta LG 24GN600-B olan modeli var, ekran kalitesine bakıp güzel gelirse almayı düşünüyorum.

-AOC 24G2U'nun fiyatı genelde hep 2.000 üstü,LG 1800 TL. Aradaki 200 TL farka değecek şey göremediğim için LG tercih ettim.
-Viewsonic'in servisi KVK, şuan kullandığım ve iade etmek için çok başımın yandığı bir şirket olduğu için tercih etmiyorum.

Son düzenleme:
Monitör arayışındayım, istediğim özellikler;

-144 Hz.
-IPS panel.
-FreeSync
-Düşük ms.
-24 inç.

Bu modeller arasında gidip geliyorum ama bir türlü karar veremedim, bu monitörlerin hiçbiri beni üzmez hepsi kaliteli monitörler ama kafamdaki soru işaretlerini ortadan kaldırıp, tamamen emin olduktan sonra almak istiyorum çünkü uzun süre kullanacağım.

Gönlüm AOC 24G2U istiyor ama çok fazla ölü piksel vb. sorun yaşayan gördüm forumlar da, bu olay şans işimi yoksa kronik mi emin değilim çünkü aldıktan belli bir süre sonra da ölü piksel vb. sorunla karşı karşıya gelen insan da var.

AOC 24G2U:

ViewSonic XG2405:

ASUS TUF Gaming VG249Q1R:

Önereceğiniz başka bir monitör varsa lütfen belirtin.

Bunu alınız hem daha ucuz
Ayrıca 165Hz 24 inç 1ms şikayette duymadım ölü piksel çıkabiliyormuş ama ölü piksel garantili yine de araştırabilirsiniz ayrıca VA panel ve Curved bir monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı