AOC 24G2U vs MSI MAG241CV

foprano

Centipat
Merhabalar arkadaşlar, Yakın zamanda bir sistem toplayacağım. Bütçem bu iki monitöre yetti.
AOC mönitör IPS panele sahip, bu beni hem renk açısından sevindiriyor hem de oyun oynarken karanlıktaki şeyleri göremezsiniz diyorlar, bu yüzden de kafamda soru işaretleri var. Aklıma takılan şey MSI'daki VA panel AOC 'da ki IPS panelden daha mı güzeldir? Görüntü kalitesi ve oyun performansı açısından yorumlarınızı bekliyorum.

Bugün kurulumunu yaptım. AOC 24G2U çok güzel bir monitör. Şu an onunla yazıyorum hatta. Sadece League of Legends oyununda denedim ve beni fazlasıyla tatmin etti renkler çok canlı. Hem 1ms 144 Hz olup hem IPS olan bir monitör için fiyatı da uygun bence.

Bugün kurulumunu yaptım. AOC 24G2U çok güzel bir monitör. Şu an onunla yazıyorum hatta. Sadece League of Legends oyununda denedim ve beni fazlasıyla tatmin etti renkler çok canlı. Hem 1ms 144 Hz olup hem IPS olan bir monitör için fiyatı da uygun bence.
Teşekkür ederim cevabınız için. Sorum şu; ben hem rekabetçi oyunları hem de gta gibi hikayesi güzel oyunları oynuyorum. Aoc monitörü almamamı, siyahların çok siyah olduğunu ve siyah rengini göremeyeceğimi söylediler sizde siyah tonları nasıl? rahatça gmrülebiliyor mu?

Kişiden kişiye değişebilir tabi bu. Bence bir sıkıntı yok. Normalde de kontrastı seven bir insanım zaten ben koyu olması benim için bir dezavantaj ifade etmiyor. Tavsiyem Vatan Bilgisayar mağazalarına gidip ürünü kendiniz görmeniz.

Kişiden kişiye değişebilir tabi bu. Bence bir sıkıntı yok. Normalde de kontrastı seven bir insanım zaten ben koyu olması benim için bir dezavantaj ifade etmiyor. Tavsiyem Vatan Bilgisayar mağazalarına gidip ürünü kendiniz görmeniz.
Teşekkür ederim. Vatana yeni gelmiş en kısa zamanda gidip msi ile karşılaştıracağım
Yine bu iki monitör arasında kalmış bulunmaktayım. Va panellerde'de ghosting sorunu oluyor diyorlar ipste'de siyahları göremezsin diyorlar sizce hangisini almak mantıklı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı