İnceleme AOC 24G4X

Hocalarım peki R25İ-30 mu 24G4X mi alınmalı ? Aralarında ki fiyat farkını önemsemiyorum, hangisi daha iyiyse onu almak istiyorum. Sizin fikirleriniz neler ?

Hocalarım peki R25İ-30 mu 24G4X mi alınmalı ? Aralarında ki fiyat farkını önemsemiyorum, hangisi daha iyiyse onu almak istiyorum. Sizin fikirleriniz neler ?
Sizin yerinizde olsam garantiye girip AOC alırdım. Bu markanın renk kalitesi muazzam ötesi

monitör daha yeni geldi testlerini yaptım şuanlık bir sıkıntı yok . boyutları gayet yeterli kurulum acayip basit utanmasalar monitör kendi kendini kuracak

bazıları renk problemi vs olduğunu söylemiş böyle bir şey var mı almayı düşünüyorum 4000 tl sizce değer mi ve aldıktan sonra fps oyunları oynuyorum bir ayar vs yapmak gerekiyor mu hz ayarı dışında, pek bir bilgim yok yardmcı olursanız sevinirim.

Hangi ayarların yapılacağı ile ilgili mesaj yazdım konuda. Alan çoğu kişi 6000 TL'den aldı monitörü ve memnun. 4000 TL çok uygun bu monitör için. Renk problemi olduğunu söyleyen kimse görmedim, asıl monitörün renk konusunda öne çıkması lazım.

Monitör bugün geldi kurulumu yaptım, elimde halihazırda VA panel AOC 165 Hz monitör vardı çok fazla ghosting vardı şimdi buna geçince ilaç gibi geldi ve fiyatı diğer monitörlere kıyasla çok uygundu. Ben FPS oyunları oynuyorum genelde, Gaming modedan FPS ayarını mı açıp oynamalıyım yoksa kapalı yapıp OverDrive medium yapıp mı oynamak gerekir bazıları Adaptive Sync kapayın vs yazmış bir bilgim yok bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Adaptive Sync genelde açık geliyor, herhangi bir şekilde FPS ayarını açmadım. OverDrive mediumda kalsın. Hayırlı olsun çok uyguna almışsınız şu an 4.6k çok ucuz bu monitör için.

Merhaba, bahsettiğiniz monitörün 27' olanını dün aldım. Daha önce MSI VA G27C4 1500R curved kullanıyordum. Bu monitörde gördüğüm bir kaç farklılıktan bahsetmek gerekirse; keskinlik seviyesi bir tık daha fazla gibi onun haricinde VA dan IPS'e geçtiğimden midir bilmem ama sanki ekran görüntü koyuluğu biraz fazla, ayarlarını yaptım gözüme uygun seviyeye getirmiş olmama rağmen. Sanki biraz gözümü yorup başımı ağrıtıyor gibi hissediyorum bunun sebebi nedendir. Mavi ışığıda kıstım hafiften sararttım.
Adaptive Sync AÇIK
Shadow Boost KAPALI
MRB Sync Kapalı
OverDrive Ortalama
Ayarları bu şekilde yaptım. Pubg oynuyorum önerebileceğiniz başka bir ayarda varsa uygularım.
Birde Curved ekrandan düz ekrana geçtiğim için sanırım, Monitör ortadan bombeli gibi sanki kenarlardan arkaya kavisli gibi yani ters curved gibi hissediyorum umarım yakın zamanda alışırım

Gayet güzel ve okunaklı teşekkürler bu monitörü bende sipariş ettim elime ulaştığında mesajımı düzenleyeceğim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…