AOC 27G2U alınır mı?

tuğrahan sezer

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Evet fark ettim. Daha da düşme ihtimali olur mu acaba bu monitörün?

Vallahi ben ilk defa bunu bu kadar ucuz gördüm. Bunun 24 inchlik veriyonunu almayı düşünüyordum PS4'ümü satıp sonra vazgeçtim. Almayı düşündüğüm sırada 24 inchlik versiyonu 2300TL idi 27 daha bile pahalıydı.

arkadaşlar aoc 27g2u ya sahip olan biri uzunluğu kaç cm oluyo söylerse çok sevinirim benim masamın uzunluğu bizar küçük 44 cm uzunluğu en aza indirince monitör kaç cm yer kaplıyo dikey olarak söylerseniz çok sevinirim

Arkadaşlar AOC 27G2U'ya sahip olan biri uzunluğu kaç cm oluyor söylerse çok sevinirim benim masamın uzunluğu bizar küçük 44 cm uzunluğu en aza indirince monitör kaç cm yer kaplıyor dikey olarak söylerseniz çok sevinirim

Dikey olarak pivotu en üst noktaya aldığımda 50Cm'den biraz fazla yüksekliği var. İyice aşağı indirdiğimde ise 40cm kadar. (30Cm'lik cetvel ile kaba ölçüm yaptım.)

IMG_20210730_105750.jpg

IMG_20210730_110013.jpg

Son düzenleme:
Dikey olarak pivotu en üst noktaya aldığımda 50Cm'den biraz fazla yüksekliği var. İyice aşağı indirdiğimde ise 40cm kadar. (30Cm'lik cetvel ile kaba ölçüm yaptım.)

Eki Görüntüle 1122607

Eki Görüntüle 1122608

Teşekkür ederim masama sığıyor 40cm ise peki ghosting ölü piksel ışık sızması gibi sorunlar var mı hangi sitdeden aldın ne kadara aldın MSI Optix G271 le bu monitör arasındayım sence hangisini seçmeliyim.

Teşekkür ederim masama sığıyor 40cm ise peki ghosting ölü piksel ışık sızması gibi sorunlar var mı hangi sitdeden aldın ne kadara aldın MSI Optix G271 le bu monitör arasındayım sence hangisini seçmeliyim.

Bende o ikisi arasında kaldım. Hepsiburada'dan 1950TL'ye bayramda almıştım. Ölü piksel yok ama alt taraftan az ışık sızması var. Bence bütçen varsa bunu al.

Yeni konular

Geri
Yukarı