Aoc 916W Input Not Support Hatası

HorrorNights

Hectopat
Arkadaşlar ekranı 1920x1980 yaptığımda aldığım hata ; Input Not Support oluyor ve sinir bozucu şekilde ekranda dolaşıyor fakat ekran görüntüsü gerçekten güzel duruyor göstermeme gibi bir problem yok, hatayı nasıl aynı çözünürlükte kullanarak yok edebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
1440x900 çözünürlük çözünürlük değerine sahip bir monitörü Full HD çözünürlüğe çıkartmaya çalışmışsınız. Gayet doğal bir hata değil mi ?

Kullandığınız monitörün modeli tam olarak "[h=1]AOC 916Swa" mı ?[/h]

Evet o. Tabii ki desteklemiyor olabilir ama görüntü kesilmiyor ki görüntü benim için çok net geliyor ama mesaj ekranda dönüp duruyor o kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynı sorun var yeni bir pc topladım, ekran çözünürlüğünü 1366x768 ne aşağıya indirebiliyorum ne de üstüne çıkartabiliyorum. ekranımın modeli Aoc e950swn vga girişinden başka birşey yok, bir de ekrana dvi to vga aparatı aldım çevirmedi, sonra hdmi to vga alınca görüntü aldım. acaba aparat yüzünden mi çözünürlük ayarlarını değiştiremiyorum?

Ekran kartı sürücülerini sitesinden güncelle. Düzelmez ise aparatdan kaynaklı.
ilginiz için teşekkür ederim murat bey, fakat ekran kartını güncelledim, herşeyi denedim sanal çözünürlük diye birşey varmış. ona rağmen çözünürlüğü değiştiremedim, olayın ilginç tarafı 1920x1080p ye alıyorum görüntü geliyor fakat ekranda sürekli input not supported yazısı geçmiyor dönüp duruyor. sanırsam dediğiniz gibi çeviriciden kaynaklı olsa görüntü hiç gelmemesi gerekmez mi?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı