AOC C27G2U/BK monitör alınır mı?

VA panel alınmaz ghosting ve smering sorunu çözülmedikçe. Bahsettiginiz AOC modelde ghosting sorunu var. Yüzde 90 şu an piyasada olan VA panellerde ghosting sorunu var. Benim en sevdigim VA panel olmasına ragmen önermiyorum. Hem kavis hem harika kontrast hemde iyi siyah performansı VA panelde var ama tüm bu olumlu ve sevdigim şeylere ragmen ghosting ve smearing oldugu için alınmaz. Ghosting ve smearing gözleri çok yoruyor. Bunun yerine İPS panel tavsiye ederim. İPS'in tek sıkıntısı kötü siyah ekran performansı ve İPS Glow. Ama en azından full siyah ekran bir şey tüketirken sorun yaşarsınız. Ghosting sorunu ise her zaman yaşanır. Bu sebeple İPS tavsiye ederim. Umarım 1-3ms arası GtG ghosting olmayan VA paneller piyasa çıkar diyorum.

Hocam.
Monitöru kullanan birisi olarak ghosting sorunu cok az var OverDrive açınca yok denecek kadar az diyebilirim. Goruntu iyilestirme menusunden tam ekran parlaklik modunu aktif ettiginde isik sizmasi %90 oraninda kayboluyor. Yaksalik 60-70 cm mesafeden kullanıyorum pixel sayma durumu kesinlikle yok. Malzeme kalitesi gayet iyi Vatan'daki arkadaşlar panelin Samsung oldugunu iddia ettiler ama panda panel de olabilir arastirdim ama net bir bilgi yok. Oyun ve film agirlikli bir kullanimim var gayet memnunum seni uzmez beklentini karsilar diye dusunuyorum.

Hocam.
Monitöru kullanan birisi olarak ghosting sorunu cok az var OverDrive açınca yok denecek kadar az diyebilirim. Goruntu iyilestirme menusunden tam ekran parlaklik modunu aktif ettiginde isik sizmasi %90 oraninda kayboluyor. Yaksalik 60-70 cm mesafeden kullanıyorum pixel sayma durumu kesinlikle yok. Malzeme kalitesi gayet iyi Vatan'daki arkadaşlar panelin Samsung oldugunu iddia ettiler ama panda panel de olabilir arastirdim ama net bir bilgi yok. Oyun ve film agirlikli bir kullanimim var gayet memnunum seni uzmez beklentini karsilar diye dusunuyorum.
hocam selam, aynı monitörü düşünüyorum. memnun musunuz acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı