AOC E2262Vw 21.5'' Monitör İncelemesi

Merhaba arkadaşlar. 11 Ağustosta bu sistemi aldım:
Evga GTX 960 SuperSC ACX 2.0 2G - İntel i5 4460 - Kingston HyperX Savage Red 8GB 1600Mhz RAM - Zalman Z3 Plus Kasa - Corsair VS550 80+ PSU - WD Caviar Blue 1TB - Asus H81M-Plus Anakart
Çoğu parça geldi, bugün de ekran kartı ve kasanın gelmesini bekliyorum. Monitörün ayrı bir incelemesini yapayım dedim. Genellikle sistem tavsiyelerinde gördüğüm için alacak olan arkadaşlara yardımcı olmak istedim. Daha önce de incelemesini bulamadım. Öncelikle bu monitörü almamın sebepleri;
- AOC marka olması. ( DELL marka başka bir monitör ile sürekli kıyaslayıp durdum ama son olarak bunu seçtim.
- Fiyatının uygun olması
- DVI girişinin bulunması
- Full HD olması ( Daha önce laptop kullanıyordum ve HD gerçekten çok da zevk vermiyordu, bu saatten sonrada 1920*1080 çözünürlüğünün altında monitör alınmazdı herhalde.)

Öncelikle şunları belirteyim kutuyu ilk açtığımda monitörün altında masada durması gereken yer dümdüz geldi ve onu eğerken kırılacak sandım. Fakat üretimle alakalı galiba o menteşesi biraz fazla güç istiyor. Sorunsuz bir şekilde hallettim. Kutu içeriğinde kullanım kılavuzu gibi nasıl kurulacağına dair bir bilgi vermemiş ama o da gayet kolay. Ürünü hepsiburada.com'dan aldım. Ürün 3 gün sonra elime geçti ve herhangi bir sorun çıkmadı. Monitör mat ekran bunu belirteyim fakat çerçevesi çizilebilir ve parlak. Çerçevesi diğer monitörlere göre kalın ama benim için pek bir önemi yok açıkçası. Ürünün fotoğraflarını aşağıya koyayım. Monitörü daha oyunlarda kullanma fırsatım olmadı ( diğer parçalar gelmediği için ). Masaüstüne geldiğim zaman da bilgiler paylaşacağım. Sormak istediğiniz soruları cevaplamaya çalışırım.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bende de aynı monitör var fakat yardıma ihtiyacım var adaptörünü kayıp ettim ve internet de bir bilgi bulamadım bana adaptörün üzerindeki bilgileri verebilir misin kaç volt kaç amper öğrene bilirmiyim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı