AOC GK500 Outemu red Switch aldım iyi midir?

Bütçe
400

Quadrom08

Decapat
Dostlar daha önce birçok kez bu klavyenin önerildiğini gördüm ve İtopya da 400 TL'ye düştüğünü gördüğümde hiç araştırmadan aldım ve açıkçası pek bir bilgim yok klavye hakkında yani kronik sorunları var mıdır, Switch'leri iyi midir, programı iyi midir gibi sorular var aklımda klavye hakkında bilgisi düşüncesi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim.

Yazmanız üzerine basmama sorununu araştırdım ve evet fazlasıyla bu sorun var kafa karıştırdı doğrusu bu bütçeye fazlasıyla iyi bir klavye her şeyiyle ama basmama sorunundan dolayı kafamda soru işaretleri var kullananlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi acaba?

Yani piyasadaki Rampage'lerin dahi 400'e çıktığı bu günlerde 400'e çok iyi gibi geldi bana acaba İtopya kronik sorunlu model satıyor olabilir mi?
Dostlar açıkçası klavyeyi fazlasıyla araştırdım ve sonuç olarak iade istedim fazlasıyla konu okudum ve klavyenin kronik sorunlu olduğuna kanaat getirdim kullananların neredeyse %80'inde belli bir zaman sonra tuşlarda basmama sorunu oluyormuş galiba Switch'lerde olan kronik bir sorunmuş almayı düşünen arkadaşlara da önermem sorun yaşayan fazlasıyla insan var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı