AOC GK500 Red Switch 399TL!

Şu anki İtopya fiyatı için konuşmuyorum zaten en fazla 500 TL olmayı hak eden bir ürün.
Hocam 3 ay önce 400-500 liraydı. Bu fiyatı kimse beklemezdi ama denildiği gibi (daha doğrusu yorumlardaki gibi) sorunluysa ona bile değmez.

https://www.hepsiburada.com/aoc-gk5...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.16.4

https://www.hepsiburada.com/aoc-gk5...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.74

Yorumlara bakarsınız.

Buradaki sıkıntı AOC markasından değil Switch markasından kaynaklanıyor genelde. Outemu Switch kullanan her markada görülebilecek sıkıntılar bunlar.

Evet sebebi bu olabilir çünkü forumda eskiden önerilen Outemu Switch'li tüm klavyelerde bu tarz sorunlar ortaya çıkmaya başlamış. Ya Outemu Switch'li klavye önermeyeceğiz ya da alan kişiler bu riski göze alacak.

Evet sebebi bu olabilir çünkü forumda eskiden önerilen Outemu Switch'li tüm klavyelerde bu tarz sorunlar ortaya çıkmaya başlamış. Ya Outemu Switch'li klavye önermeyeceğiz ya da alan kişiler bu riski göze alacak.
Zaten giriş seviyesi bir switch Outemu. Onu önermediğin zaman uygun fiyatlı mekanik klavye kalmaz neredeyse. Ucuz etin yahnisi anca bu kadar oluyor özetle. Önerirken yaşanabilecek sıkıntıları, kalitesizliği belirtmek gerek. Karar alacak olan arkadaşa kalır

Dostlar eğer klavyeyi alan varsa iade etmesini tavsiye ediyorum klavyeyi hazırlanıyor aşamasında iken iade etmiş kişilerdenim nedeni ise klavyedeki kronik Switch sorunu muhabbeti klavyeyi alıyorsunuz kullanıyorsunuz ilk aylarda ardından bazı tuşlar basmamaya başlıyor bu yüzden sıkıntı çeken çok insan var eğer 2 ay sonra garantiye göndermeyi ve geldikten 2 ay sonra tekrar bozulmasını göze alıyorsanız alabilirsiniz.

Alabileceğiniz en berbat klavye nedeni ise
İnanılmaz derecede rahatsız edici yay sesi (çınlama sesi)
Temassızlık sorunu özellikle W tuşunda.
Asla önermiyorum almayın aldırmayın.
İnanılmaz derecede yay sesi yok. Sert basmadığın sürece.
Evet bazı tuşlarda temassızlık oluyor. (outemu switchlerde olabiliyor}. Çözümü switch'e devre temizleyici sprey sıkmak.

Bunların dışında klavyenin yazılımında fazla efekt yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı