AOC monitör siyah ekran ve bozuk görüntü sorunu

Larkos

Centipat
Merhabalar monitörümü yaklaşık 6 ay önce aldım hiçbir sorunu yoktu bir anda görüntü dondu. Bilgisayarı kapatıp açtığımda ekran siyah ekranda ve bozuk görüntüde kalıyor. Bilgisayarımda bir sorun yok başka monitör taktığım zaman görüntü geldi. Yardımcı olursanız sevinirim.

3ADE9BB1-E0AB-4E2C-8E7B-0D06C76C1BEC.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var şu an. Eki Görüntüle 656605

Merhabalar aynı sorun bende de var. Çözüm bulabildiniz mi?

Oyun oynarken bir anda ekran dondu. Kabloları çıkardım, sadece güç kablosu takılı ve monitörü açtığımda açılış ekranı yani AOC yazısı aşağıdaki fotoğraftaki gibi çıkıyor.

WhatsApp Image 2021-05-13 at 00.22.30.jpeg

@Recep Baltaş yardımlarınızı bekliyorum 🙏.
Aynı sorunu 2 ay önce de yaşadım. Bozulma şekli ve fotoğraftaki bozuk desen bire bir aynı. 15 dakika sonra falan kendiliğinden düzeldi. Hiçbir şey yapmadım bekledim ve nedenini bilmediğim bir şekilde düzeldi. 2 ay sonra aynı problem oldu ve 2-3 gündür düzelmedi. Monitör 1 yıllık.

Son düzenleme:
Merhabalar aynı sorun bende de var. Çözüm bulabildiniz mi?

Oyun oynarken bir anda ekran dondu. Kabloları çıkardım, sadece güç kablosu takılı ve monitörü açtığımda açılış ekranı yani AOC yazısı aşağıdaki fotoğraftaki gibi çıkıyor.

Eki Görüntüle 1020728
@Recep Baltaş yardımlarınızı bekliyorum 🙏.
Aynı sorunu 2 ay önce de yaşadım. Bozulma şekli ve fotoğraftaki bozuk desen bire bir aynı. 15 dakika sonra falan kendiliğinden düzeldi. Hiçbir şey yapmadım bekledim ve nedenini bilmediğim bir şekilde düzeldi. 2 ay sonra aynı problem oldu ve 2-3 gündür düzelmedi. Monitör 1 yıllık.
Bende de benzer sorun var düzeltebildin mi ?

Geri
Yukarı