AOC Q27G4X 27″ 1ms 2K 180Hz monitör alınır mı?

Dunkel.heit

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Aklımda AOC Q27G4X var. Özelliklerine baktığımda hepsi isteğimi karşılıyor. PS5 için 2K olmasını beğendim, bilgisayarıma bağladığımda da rekabetçi oyunlar için 180Hz ve 1ms GtG olması güzel. Sizce bu fiyata daha iyisi alınabilir mi? Başka tavsiyeniz varsa önerilere açığım.

ASUS var ama bunda asansör ve dik ekran yok bunlar senin için önemliyse AOC güzeldir alabilirsin.

Bugün elime geçti. Lg UltraGear 27gr75q-b modeliyle AOC Q27G4X modeli arasında kalmıştım. Lg 10.400, AOC 9.400 tl idi.

Tercihimi AOC den yana yaptım.

AOC ye içim daha çok ısındı, öyle süper anlamam monitörlerin delisi değilimdir ama 24 yaşındayım teknolojiden geri değilim.

10 numara 5 yıldız monitör AOC. İyi ki AOC yi tercih etmişim. Her şeyiyle mükemmel, inceliği kalitesi tasarımı,ekranın çerçevesizliği. Aşırı bir şekilde öneririm. Fiyatının değil 9k 14k olması gerekir öyle deyim. Yardımcı olması dileğiyle.

Geri bildirimin için teşekkürler. Şuan aksiyon kamerası aldığım için monitör işini erteledim ama bir gün alacak olursam bende tercihimi Q27G4X den yana kullanacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…