AOC Q3279VWF 1000 TL'ye alınır mı?

omertepe

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi "AOC Q3279VWF" marka bir monitör almayı düşünüyorum. İtopya.com'da 997 TL gibi bir fiyata bu monitörü alabiliyorum fakat YouTube üstünden birkaç videoya denk geldim ve ghosting sorunu yaşandığını belirtmişler. Ayrıyeten bir Türk videosunda ise aynı sorun dile getirilmiş fakat sonradan monitörün garantiye gidip sıfırı ile değiştiğini ve sorunun ortadan kalktığını da eklemiş. Yani merak ettiğim konu bu sorun kronik midir hepsinde var mıdır emin olamadım. Aranızdan bu monitörü kullanan ya da özellikleri göz önünde bulunduğunda bu sorunu yaşayıp yaşamayacağım hakkında bilgi verebilir misiniz? Ve bu fiyata bu özellikler uygun mudur? Ya da bu fiyatlarda tavsiye ettiğiniz bu boyutlara yakın monitör var mıdır? Bu arada hem oyun oynamayı hem de fotoğrafçılıkla uğraştığım için Phoshop programı kullanmayı düşünüyorum bu monitörle. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı