AÖF'den mezun olunan bölüm farklı bir üniversitede tekrar okunabilir mi?

serdar1986

Decapat
Daha fazla  
Bu yıl YKS sınavına girdim ve tercih yapıyorum. 2012 de Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü bitirdim ama kendimi yeterli görmüyorum. Yıllar sonra farklı bir üniversitede Celal Bayar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümünü bir meslek yüksek okulunda okuyabilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet okuyabilirsin.

Hocam çok teşekkür ederim kafam da karışık dı YKS tercihlerinde Celal Bayar Üniversitesi kula meslek yüksek okulu halkla ilişkiler ve tanıtım tutuyor zaten tercihleri de yaptım yüksek ihtimal bu bölüm çıkacak bu bölümü yeniden okumamdaki neden açık öğretim yeterli bilgi sağlamıyor 2012 de AÖF'den mezun olmuştum bilgilerimi yüz yüze eğitim ile tazelemek istiyorum nasip artık.

Hocam çok teşekkür ederim kafam da karışık dı YKS tercihlerinde Celal Bayar Üniversitesi kula meslek yüksek okulu halkla ilişkiler ve tanıtım tutuyor zaten tercihleri de yaptım yüksek ihtimal bu bölüm çıkacak bu bölümü yeniden okumamdaki neden açık öğretim yeterli bilgi sağlamıyor 2012 de AÖF'den mezun olmuştum bilgilerimi yüz yüze eğitim ile tazelemek istiyorum nasip artık.

Hocam bende AÖF okuyorum, örgün gibi olmuyor, ne demek istediğinizi anlıyorum.

Geri
Yukarı