“Aöl durumunuz ders seçmek için uygun değildir” hatası nedir?

ERİLYY

Centipat
Daha fazla  
17 yaşındayım 216 kredim var 4 zorunlu dersim kaldı ve öğrenci durumum aktif gözüküyor normalde donuk olması gerekiyordu diğer sınava kayıt yenileyip girebilmem için, acaba neden böyle oluyor? 18 olmadığım için mi? Peki 2.dönem sınavlarına giremiyorsam 3. dönem temmuz sınavlarına girebilecek miyim? Anlamadım yardımcı olur musunuz hocam.

adam akıllı birşey açıklamıyorlar söylemiyorlar hiçbir yerde birşey yazmıyor a*k

17 yaşındayım 216 kredim var 4 zorunlu dersim kaldı ve öğrenci durumum aktif gözüküyor normalde donuk olması gerekiyordu diğer sınava kayıt yenileyip girebilmem için, acaba neden böyle oluyor? 18 olmadığım için mi? Peki 2.dönem sınavlarına giremiyorsam 3. dönem temmuz sınavlarına girebilecek miyim? Anlamadım yardımcı olur musunuz hocam.

adam akıllı birşey açıklamıyorlar söylemiyorlar hiçbir yerde birşey yazmıyor a*k
Dostum sakin ol. Ziraat Mobil uygulaması üzerinden ödeme yapmayı dene. Ben öyle yaptım, zira pazartesi son gün.

hocam devlet bankalarını kullanmıyoruz işte bir sıkıntıda o birde öğrenci durumum aktif gözüküyor belki yenileyememe sebebim budur

odeme meb gov dan denedik banka ekranına atmıyor hiçbir şekilde pc ve farklı telefonlardan denedik olmuyor

Hayır, her sınav dönemi ödeme istiyor Yusuf Tekin efendi. Aktif olması anlam ifade etmiyor, ders seçemedikten sonra. Hemen bu akşam Ziraat hesabı açabilirsin ailenin üzerinden. Çünkü başka çözüm yolu yok halk eğitim merkezine gitmekten başka.

Hocam devlet bankalarını kullanmıyoruz işte bir sıkıntıda o bir de öğrenci durumum aktif gözüküyor belki yenileyememe sebebim budur

Odeme MEB govdan denedik banka ekranına atmıyor hiçbir şekilde PC ve farklı telefonlardan denedik olmuyor

Evet aynı sorunu ben de yaşadım. Tek çözüm Ziraat'ten ödemekti.

Geri
Yukarı