AOL sinavimi iptal etti

Erayurun71717171

Hectopat
Açık lise Online sınavını giriş yaptım bitince derse girdim. Siteden attı ikinci girdiğimde sınav tamamlandı deyip iptal oldu. Sadece 1 soru gördüm şıkkini bile işaretlemeden iptal etti. Sinavimi MEB arıyorum. Hat düşmüyor, ne yapmam gerek?

Açık Lise Online sınavına giriş yaptım, bitince derse girdim. Siteden attı, ikinci kez girdiğimde sınav tamamlandı deyip iptal oldu. Sadece 1 soru gördüm daha şıkkını bile işaretlemeden iptal etti. Sınavım için MEB'i arıyorum. Hat düşmüyor, ne yapmam gerek?
Siz anlamaya uğraşmayın diye Türkçe'ye çevirdim.

Açık lise Online sınavını giriş yaptım bitince derse girdim. Siteden attı ikinci girdiğimde sınav tamamlandı deyip iptal oldu. Sadece 1 soru gördüm şıkkini bile işaretlemeden iptal etti. Sinavimi MEB arıyorum. Hat düşmüyor, ne yapmam gerek?
Açık Lise Online sınavına giriş yaptım, bitince derse girdim. Siteden attı, ikinci kez girdiğimde sınav tamamlandı deyip iptal oldu. Sadece 1 soru gördüm daha şıkkını bile işaretlemeden iptal etti. Sınavım için MEB'i arıyorum. Hat düşmüyor, ne yapmam gerek?
Siz anlamaya uğraşmayın diye Türkçe'ye çevirdim.
Uzaktan eğitim ve sınav. MP4. Sizin adınıza çok üzüldüm, geçmiş olsun 😞

5 soruda beni attı hatayı farkındalar
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Değerli arkadaşlar, bakanlıkla yaptığımız görüşmede bize iletilen mesajı iletiyoruz: ""sistem yoğunluğundan dolayı öğrencilerimiz sistemden kopmalar yaşıyor. Bu durumda olan hiçbir öğrencimizi mağdur etmeyeceğiz. Bu gece sistemde bir güncelleme daha yapacağız. Bu geceden itibaren sistemin daha sağlıklı çalışmasını sağlayacağız.""

Burada yazdıkları bu bakalım ne olacak.

Geri
Yukarı