Aorus M.2 kullanıcı incelemesi

Gerek

Hectopat
Makaleler
1
Evet elime yeni geçen bir mouse cidden kendi Mousem'den sonra ilaç gibi geldi. Bu konumda avantajları ve dezavantajları ile anlatmaya çalışacağım.
Artı yönler:
1. Mouse'nin görünüşü cidden çok sade ve güzel gözünüze hitap edeceğini söyleyebilirim, ayrıca üstündeki Aorus RGB logosu çok güzel gözükmekte.
2. Bilmiyorum mousepad bu kadar önemli mi ama sanmıyorum çünkü 20 TL'ye aldığım mousepad ile yağ gibi kayacak şekilde kullanabiliyorum.
3. Altındaki teflon Skatez'ler cidden sağlam olduğunu hissettiriyor.
4. Omron klik hissiyatı cidden çok iyi hem hafif hem de tıkladığını hissettirecek düzeyde.
5. 25-30G hızlanma ve 220IPS değeri ile cidden söylemeliyim ki reflekslerinizi cidden yansıtabiliyorsunuz, en hızlı çevirişimde bile takılma hiç olmadı.
6. Sürücüsünde X, Y dengesine kadar her şeyi ayarlayabiliyorsunuz.
7. Kablosu sağlam ve tuş ömrü 50 milyon olması dolayısıyla benim gibi CS tarzı oyunlar oynayan biri için gayet güzel.
8. Ayrıca emin olun ellerim birçoğunuzunkinden daha büyük olmasına rağmen tam oturuyor.
9. Sağda ve solda ikişer toplam 4 makro tuşu var kafanıza göre ayaralayabilirsiniz.
Eksi yönler:
1. Kablosu sağlam ancak bir şekilde şekil alma konusunda zorluk yaşıyor.
2. Kişiden kişiye değişebilecek bir durum olmasına rağmen bazı kişiler scroll tuşunu beğenmeyebilir sıra dışı çünkü.
3. Driver'ın ısınma süresi oluyor herhalde: Mesela ilk 10-15 saniye bir yavaş oluyor sonra geçiyor, ama dert etmeyin.
Fotoğraflar:

WIN_20200930_16_53_08_Pro.jpg

WIN_20200930_16_53_21_Pro.jpg

WIN_20200930_16_53_47_Pro.jpg

WIN_20200930_16_53_56_Pro.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı