Aorus M.2 vs Logitech G102

gvvn

Decapat
Hangisini almalıyım karar veremedim.

Fiyatları birbirlerine çok yakın, biri PMW 3327 sensör kullanırken diğeri mercury adında bir sensör kullanıyor. Logitech'in donanımsal DPI kademesi 6000, program ile 8000'lere kadar çıkartılabildiği söleniyor. Aorus M.2 ise 6200 DPI olarak geçiyor.

Aorus M.2, 220 IPS, 30G - Logitech G102, 200 IPS, 25G ivme vaad ediyor.

Aorus M.2 omron Switch kullanıp 50M tuş basımı sunarken Logitech 10M tuş basım ömrü sunuyor.

CS GO oyuncusuyum, awper ve entry fragger rollerini üstlenirim genellikle, bu yüzden hızlı olmam gerektiği için hem mousepad üzerine mukavemeti iyi olan, hem de hızlı dönüşlerde iyi olan bir seçim yapmak istiyorum.

Mousepad olarak SteelSeries QCK kullanmaktayım.
Ne kadar erken cevap o kadar iyi benim için. +up

Son düzenleme:
İkisininde sensörleri fena değil. Eline oturanı al. Daha iyi birşey istiyorsan bütçeni arttırıp Rival 600, Razer Basiliks veya Deathadder alabilirsin.

İkisininde sensörleri fena değil. Eline oturanı al. Daha iyi birşey istiyorsan bütçeni arttırıp Rival 600, Razer Basiliks veya Deathadder alabilirsin.
Sanırım rival 110 almayı düşünüyorum. Şu an rival 3 ülkemize tam anlamıyla gelmediği için bazı yerlerde 260 gibi fiyatlardan gidiyor, belki rival 3 haftaya kadar Türkiye de çoğalmaya başlar da onu alırım. Umarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı