Aorus markası nasıldır?

Tamamda arkadaşlar Gigabyte al diyor kaç kere sen hala israrla soruyorsun 1 kere sorman yeter.
Kişiye agresif yanaşmak yerine kaç kere sorarsa sorsun cevap vermeniz daha iyi olacaktır. Bu forum da bunun için var, insanlara hangi durumlarda olurlarsa olsun yardım etmek için.

Arkadaşlar kaç kere daha Gigabyte al demek zorunda?
Sakin olmayı deneyebilirsin. Cevap vermek zorunda değilsin konuya cevap vermek isteyen veriyor kaldı ki adam kişi bazında emin olmak için soru soruyor 😇😇😇
Peki ASUS mu Aorus ASUS'a daha fazla para vermeye değer mi?
Fiyatı bakımından GIGABYTE Aorus'u tercih edebilirsin. Fazlasıyla yeterli olur düşüncesindeyim.

Kişiye agresif yanaşmak yerine kaç kere sorarsa sorsun cevap vermeniz daha iyi olacaktır. Bu forum da bunun için var, insanlara hangi durumlarda olurlarsa olsun yardım etmek için.

Saçmalamayın. Ben agresif mesaj yazmadım ki?
Sakin olmayı deneyebilirsin. Cevap vermek zorunda değilsin konuya cevap vermek isteyen veriyor kaldı ki adam kişi bazında emin olmak için soru soruyor 😇😇😇

Fiyatı bakımından Gigabyte Aorus'u tercih edebilirsin. Fazlasıyla yeterli olur düşüncesindeyim.

Ben sakinim zaten arkadaşı uyarmak sinirli olduğum anlamına mı geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçmalamayın. Ben agresif mesaj yazmadımki?

Ben sakinim zaten arkadaşı uyarmak sinirli olduğum anlamınamı geliyor?
Yaklaşımınız bana pek sakin gibi gelmedi. Bu konuyu uzatmayalım kirlilik yaratıyor.
Konu sahibine gelince Aorus alabilirsiniz gayet iyidir. Ancak çok param olsaydı yine de ASUS'dan şaşmazdım.

Yaklaşımınız bana pek sakin gibi gelmedi. Bu konuyu uzatmayalım kirlilik yaratıyor.
Konu sahibine gelince Aorus alabilirsiniz gayet iyidir. Ancak çok param olsaydı yine de ASUS'dan şaşmazdım.

Ben gayet sakinim sadece arkadaşı uyardım buna da anlamıyorsanız ne bileyim?

Uzatan sizsiniz.

Geri
Yukarı