Aorus Master 3070 Ti boşta 86W çekiyor

Cagkankaplann

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bellek saat frekansı ve, GPU saat frekansı boşta yüksek gibi geldi. Boşta 86 W çekti gözüküyor arka plandan Discord gibi benzeri uygulamaları kapattım. Bilgisayar açıldığında direk alt r yapıyorum W gücü 30 35 arası gözüküyor. Fakat oyuna girip çıktığımda o şekilde kalıp 80 87 W halinde duruyor. Oyuna girdiğimde yükseliyor onda sorun yok ama boşta neden bu şekilde yardımcı olursanız sevinirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-10-03 164418.png
    Ekran görüntüsü 2023-10-03 164418.png
    180,2 KB · Görüntüleme: 22
Arkadaşlar bellek saat frekansı ve, GPU saat frekansı boşta yüksek gibi geldi. Boşta 86 W çekti gözüküyor arka plandan Discord gibi benzeri uygulamaları kapattım. Bilgisayar açıldığında direk alt r yapıyorum W gücü 30 35 arası gözüküyor. Fakat oyuna girip çıktığımda o şekilde kalıp 80 87 W halinde duruyor. Oyuna girdiğimde yükseliyor onda sorun yok ama boşta neden bu şekilde yardımcı olursanız sevinirim?

Sonradan yavaş yavaş düşmüyor mu?

Sonradan yavaş yavaş düşmüyor mu?

Tamamdır hocam halletim video izlemiştim tam performans almak için 2K ekran kartı olduğu için 1080p ASUS ROG 27 Curved montörde kulanıoyorum o yüzden NVIDIA ayarlarında tam performansa çekmiştim NVIDIA ayarları sıfırladım açıp kapattım kendine geldi oyuna girdiğimde yükseliyor çıkınca düşüyor her şey normale döndüğünü düşünüyorum,

Sadece şunu anlamadım GPU saat frekansı yavaş yavaş kullanayım değerine göre düşüp yükseliyor fakat bellek saat frekansı 9500 halinde sabit duruyor oyuna girdiğiimde bu şekilde çıktığımda her ikisi de düşüyor.

Geri
Yukarı