Aorus P750GM 750W PSU'dan ses geliyor

ÇağkanKaplan

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir soruda bulunmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim, bilgisayar Power tuşuna bastığımda bir ses gelip hemen gidiyor bu sesin gelmesi normal mi vida gevşemesi var tam olarak bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim, sesin Power suplyden geldiğini duyuyorum hard disk DVD raytir gibi bir şey kullanmıyorum M.2 SSD kullanıyorum sanki hard disk kafa atma sesine benziyor, dediğim gibi Power tuşuna bastığım gibi fanlar devreye girdiği gibi ses hemen gelip gidiyor daha hiç duymuyorum sadece çalıştırdım gibi gelip gidiyor, ses kaydı olarak çektim sizlere paylaşacağım ilgilenirseniz sevinirim PSU modeli.

Gigabyte Aorus P750GM 750W 80+ Gold Full modüler 120mm fanlı PSU

Psu Ses!

Dosya Ekleri

• images (8).jpeg
    images (8).jpeg
    44,3 KB · Görüntüleme: 42
Bu güç kaynağını acilen iade et. Patlıyor bu model. Tonlarca adına açılmış şikayetler ve incelemeler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aorus diye açmışsınız ama fotoğrafını attığınız non-Aorus model, iade edin @BerkayZ87'i dinleyip.

Bu güç kaynağını acilen iade et. Patlıyor bu model. Tonlarca adına açılmış şikayetler ve incelemeler var.

Öncelikle bilgileriniz için çok teşekkür ederim, fakat 1.5 yıldır kullandığım bir Power, sadece o attım ses kaydı sesi var mıydı yok muydu ne anlama geliyor onu hatırlamıyorum hiçbir şekilde bir hata görmedim çalışmasında da öyle çalışırken normal çalışıyor sadece bilgisayarı başlattığım gibi o sesi duyuyorum hemen gidiyor bu sorun mu değil mi diye konuyu açıp sizlere paylaşıyım istedim
Arkadaşlar sesin kaynağını büyük bir zorlukla iyici araştırdım bakıp kontrol ettim, bilgisayar kasasını yan yatırdığım zaman böyle bir ses gelmiyor dik hiç ses yok dik durdu zaman normal durma şeklinden söz ediyorum atmış olduğum ses şeklinde Power tuşuna bastığım gibi ses duyuyorum hemen gidiyor, Power'ın içini açmadım kasanın arkasını açıp kablo deyiyor mu die baktım öyle bir şey görmedim fanla ilgili sanırım sorun sizlerde yardımcı olursanız sevinirim?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı