AP-router ile internete bağlanırken internet kopuyor

ayazcag

Decapat
Daha fazla  
Evimdeki modemimin konumu nedeniyle odamda internet çekmiyor, çekse bile 1 çekiyor. Dolayısıyla Online oyunlar için yeterli bir sinyal gücü değil. Bende elimde olan 2 ap-router özelliği olan 2 eski modemle ayrı ayrı ve farklı modlarla modeme bağlanmayı denedim. İlk bağlantıyı yaptığım zaman tüm modlarda internet sorunsuz çalışıyor fakat ilerleyen zamanlarda mod fark etmezsizin internete bağlı olsam bile Google'a giremiyorum, Online oyun oynuyorsam oyundan düşüyorum. Ana modemimi ve apyi yeniden başlatınca internete tekrar sorunsuz bağlanabiliyorum. (iyide Online oyunun ortasında sürekli kapat aç mı yapacağım? Dakika başı internetten atıyor zaten oyunum zehir oluyor bununla daha fazla uğraşmak istemiyorum) tüm modemleri aynı kanalda, aynı çalışma modunda çalıştırmayı denedim. Ana modem dışında diğerlerinin DHCP'si kapalı, o zaman neden kesiliyor bu internet? Ana modemden kullanma süresini kısıtla ( 24 saat ) diye bir tik vardı onu da kaldırıp sınırsız kullanmayı etkinleştirdim ama yok gene internet kesiliyor, bağlı olmama ve Full çekmesine rağmen.

Ana modemim: ZXHN H267A V1.0.

1. AP ve modu: ZTE Zxv10 W300 / Köprü modu

2. AP ve modları : Tplink W901ND / Client-Bridge to AP-Universel Repeater-WDS-Acces Point modlarında denedim hepsindede kesiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı