Ap ve Ad itemler

• Konuyu başlatan Savior
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 24B
S

Savior

Ziyaretçi
Arkadaşlar LoL' e başlayalı 1,5 ay oldu , arkadaşlarla oynuyorum. Ap kasmak , ad kasmak gibi sözler var. Ben ap kasmanın ne demek olduğunu bilmiyorum. Yetenek gücü kasmakta neler alacağımı pek bilmiyorum. Bunu bana anlatırsanız sevinirim.

AP Kasmak Skilleri Yetenek Gücü olan karakterlere Yapılan bir işlemdir Mesela Diana , Teemo , Leblanc gibi karakterler.

Yetenek gücü kasarken neler alacağına gelelim ;

Bu karakterden karaktere değişen bir item sistemi . AP Kasan herolarda genellikle şu itemler çıkılır :

Rabadon , Zhonya , Hiçlik Değneği , Ölüm Ateşi Pençesi , Asırlık Sopa , Athene ' nin Lanetli Kadehi , Liandry'nin Eziyeti Ve aklıma gelmeyen bir çok eşya daha bu arada eşyaların ismi yanlış olabilir :D

Sana örnek bir build vereyim Brand ' a göre bir build

Çizme (İsmini Unuttum Çizmenin) ,Liandry ' nin Eziyeti , Rabadon , Hiçlik Değneği , Zhonya , Koruyucu Melek .

Gibi.

Eğer oynuyacağın heronun buildi hakkında hiç bir fikrin yoksa mobafire ' den bakabilirsin google amcaya örnek veriyorum "Akali build" yazman yeterli olacaktır.

Oyundaki İsmim "ClickMyDead" eklersen bildiklerimi anlatabilirim.

Ap= abilty power= büyü gücü
Ad= attack power= saldırı gücü.
Ayrıca Brand buildi eksik. Athenanın lanetli kadehi-rabadon-liandrynin eziyeti-zhonya-rylai- birde büyü nüfuslu çizme.

Ap= abilty power= büyü gücü
Ad= attack power= saldırı gücü.
Ayrıca Brand buildi eksik. Athenanın lanetli kadehi-rabadon-liandrynin eziyeti-zhonya-rylai- birde büyü nüfuslu çizme.

Dostum bi eksiklik yok en azından benim için . Athenin lanetli kadehine gelirsek karşımdaki ap değilse çıkmadığım bi item jungleden blue isterim onun yerine .

Blue herzaman olmuyor, üstünüzde tam gereken yerde mana bitince çok sinir olduğumdan kadeh şart. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağolun arkadaşlar ben hangi itemle çıkacağımı bilmiyordum , söylemişsiniz. Saten buildleri lolpro mobafire gibi sitelerden bakıyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı