Apacer Panther AS350 512 alınır mı?

Phison S11 gelmiş. SM2258XT'ye göre çok daha iyi bir kontrolcü. S11'de gömülü 32 MB DRAM bulunuyor bu arada.
Teknoloji şans işi diyorlar, yani şanslı mı sayılıyorum hocam şu an. Mutlu oldum bir an.

Ek olarak bu kontrolcülerin amacı ne, tam olarak bilmiyorum aydınlatır mısınız

Teknoloji şans işi diyorlar, yani şanslı mı sayılıyorum hocam şu an. Mutlu oldum bir an.

Ek olarak bu kontrolcülerin amacı ne, tam olarak bilmiyorum aydınlatır mısınız

Şanslısın tabii ki. 112 katman BiCS5 NAND yongası denk gelmiş hatta. En yeni NAND teknolojisi diye biliyorum katman sayısı da ortalamadan yüksek. Kontrolcüler genellikle yazma, kopyalama, okuma gibi işlemlerle ilgileniyorlar. SSD'nin işlemcisi gibi. Kalitesiz kontrolcüler veri kaybı yaşatabiliyor.

Ek olarak bu kontrolcülerin amacı ne, tam olarak bilmiyorum aydınlatır mısınız?

Kanka bende Apacer AS350 512 GB alacagımda nasıl SSD alınır mı? Şu an İncehesap'ta 658'e denk geldi.

Kanka bende Apacer AS350 512 GB alacagımda nasıl SSD alınır mı? Şu an İncehesap'ta 658'e denk geldi.
Dostum şu an kullanıyorum, memnunum. @William Butcher hocamın da dediği gibi şanslıyım biraz. Kontrolcü olarak bana Phison S11 gelmiş. Ama size SM2258XT gelme şansı olabilir. Phison S11 daha iyi. Ek olarak ben de İncehesap üzerinden aldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı