Apartmandaki prizleri kullanmak serbest mi?

mami_12

Centipat
Daha fazla  
Apartmanın bodrum katında 3 tane priz var ve benim elektrikli motorum var. Şarja takıyorum bugün yine taktım şarjdan çıkarmışlar. Anlamadım kullanmak suç mu, diğer evlere elektrik faturası yansır mı?

Apartmanın bodrum katında 3 tane priz var ve benim elektrikli motorum var. Şarja takıyorum bugün yine taktım şarjdan çıkarmışlar. Anlamadım kullanmak suç mu, diğer evlere elektrik faturası yansır mı?
Apartmanın sattine yazılıypr ve bu aidata.yansıyor, komşularınıza "Benim motorumun şarjı şu kadar lira tutuyor, fazladan vereyim ve orada takayım." diyebilirsin.

Apartmanın sattine yazılıypr ve bu aidata. Yansıyor, komşularınıza "Benim motorumun şarjı şu kadar lira tutuyor, fazladan vereyim ve orada takayım." diyebilirsin.

Hocam 30 tane daire var hangisine söyleyim. 6. Katta oturuyorum aşağıya uzatma kablosu uzatıyorum bu sefer de 1. Kattaki ev sahibi pencerenin önünü göremiyorum diyor.

Hocam 30 tane daire var hangisine söyleyim. 6. Katta oturuyorum aşağıya uzatma kablosu uzatıyorum bu sefer de 1. Kattaki ev sahibi pencerenin önünü göremiyorum diyor.

Yönetici kimse ona söylüyorsun tahmini kullandığın miktarın biraz fazlasını ödüyorsun. Kullandığın prizin yanına elektrik ücretini ödeyeceğini söyleyen bir kağıt asıyorsun sorun çözülüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı