Apex 3 TKL 1300 TL'ye alınır mı?

bapuhan

Centipat
Daha fazla  
Alınır mı? Alınmazsa ne önerirsiniz? Yurt dışından olmazsa iyi olur bütçem 1300 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden güzel değil? Nerede gördünüz bu yor mu? Cherry MX Switch'lere sahip. Tepe modellerden sayılabilir Switch modeli.

Çoğu bu modeli önerebileceğiniz bu güzel değil diyorlar.

Çoğu bu modeli önerebileceğiniz bu güzel değil diyorlar.

Apex 3 TKL mi güzel onlara göre? 1300TL verip membran alıyorsunuz. HP alıp tepe modellerden sayılabilecek Switch'lere sahip mekanik klavye alıyorsunuz.

Apex 3 TKL mi güzel onlara göre? 1300TL verip membran alıyorsunuz. HP alıp tepe modellerden sayılabilecek Switch'lere sahip mekanik klavye alıyorsunuz.

Hayır yani rastgele bir konu

Bu forumda mı hocam? Link atabilir misiniz?

Şu an bulamam fakat bazı HPlere öyle diyorlar aynımı bilmiyorum bu HP'yi begendim baştaki ucuz satıcı guvenli midir?

Şu an bulamam fakat bazı hplere öyle diyorlar aynımı bilmiyorum bu HP'yi begendim baştaki ucuz satıcı guvenli midir?

Evet güvenilir, yetkili satıcı zaten. Ek olarak her markanın kötü ürünü vardır elbette. HP'nin güzel ürünlerinden biridir bu da. Bir de Gamepower, Rampage, Game booster bulaşmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…