Apex Legend Fare Kasıyor

Bayram1

Kilopat
Daha fazla  
Ben indirdim sezon ikiyi açtım ama oyunu oynarken fare geç algılıyor hani farenin alt bozulmuş gibi oluyor.
Antrenmanda böyle bir problem yok ama oyunda oluyor bu problem.
Çözüm önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Bugün Google'da aradım bir sonuç bulamayınca hiç uğraşmadım kaldırdım.

Windows sürümünden şüpheleniyorum @Bayram1 @elbeziHANDAN hangi sürüm W10 kullanıyorsunuz?
Ben W10 kullanıyorum
Farenizin hertz değerini düşürmeyi deneyin. CPU kullanımı sorunu oluyor olabilir.
Logitech den rapor hızını 125 yaptım ama gene aynı
Farenizin hertz değerini düşürmeyi deneyin. CPU kullanımı sorunu oluyor olabilir.

Son düzenleme:
Ben W10 kullanıyorum

Yok hocam Windows 10 zaten biliyorum kaçıncı versiyon Windows 10 ondan bahsediyorum. Ben 1903 sürümdeyim önceden böyle bi' şey yoktu (1809). Hangi versiyon olduğunu veya nasıl bakılacağını bilmiyorsanız Windows arama yerine gelip ''winver'' yazarsan sonuç çıkar hocam.

Yok hocam Windows 10 zaten biliyorum kaçıncı versiyon Windows 10 ondan bahsediyorum. Ben 1903 sürümdeyim önceden böyle bi' şey yoktu (1809). Hangi versiyon olduğunu veya nasıl bakılacağını bilmiyorsanız Windows arama yerine gelip ''winver'' yazarsan sonuç çıkar hocam.
Benin 1803 imiş bunla ne alakası olabilir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı