Apex Legends 0x887a0005 ve 0x887a0006 Hatası

Jaizen

Kilopat
Yer
İzmir, Turkey
Merhabalar. Aylardır oynadığım oyun Apex Legends'ı 2 haftadır oynayamıyorum. Araştırarak her çözümü denedim, düzelmedi. Üstüne EA ile görüştüm 3 gün arka arkaya Game developerların önerdiği çözümlerde ile yaramayınca, Microsoft ile görüşmemi söylediler. Windows Kernel versiyonumda sorun varmış öyle dediler. Son çare olarak format attım oda çözüm olmadı. Yardımcı olur musunuz? Aylardır aynı sistemle oynadığım oyun bir anda nasıl sıkıntı çıkartabilir hiçbir şey değiştirmediğim halde anlamadığım konu bu. Teşekkürler

Sistemim;
16 GB RAM
Ryzen 5 2600
RTX 2060
Gigabyte B450M
Biraz daha araştırmanın sonucunda sorunun ramlerden kaynaklandığını düşünmeye başladım. GSKILL Ripjaws V 8GB 3000Mhz kullanıyorum. Bu Ram single kanal, acaba 2 tane single kanal kullandığım için bu tür hatalarla karşılaşıyor olabilir miyim? Çünkü az önce farklı oyunlarda denedim Rainbow 6 ve Just Cause 3 gibi onlarda da oyuna girdikten 30 saniye sonra crash yedim. Nedense her oyunda olmuyor. Anakartım Gigabyte B450M Gaming versiyonu, elimde şuan USB Bellek olmadığı için BIOS sürümünü yükseltemiyorum hala R1 yüklü sorun bumu acaba.. Kafayı yememe ramak kaldı :)
Konu silinebilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı