Çözüm Apex Legends CPU does not have POPCNT hatası

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Kasa: PHANTEKS White Eclipse P400A
Güç kaynağı: FSP 600W 80+ Psu
İşlemci: Ryzen 5 5600
Ekran kartı: Sapphire Nitro+ 6600XT
Anakart: Gigabyte b450 SH2
Ram: Corsair Vengeance 2x8 3000mhz
SSD: Kingston Kc3000 1TB
Dün Apex Legends yükledim Origin'den ancak oyunu çalıştır dediğimde ekranıma Easy Anti Cheat geliyor ama oyun açılmıyor. Videosunun linkini koyuyorum. Origin'i ve oyunu silip yükledim onarmayı da denedim. Teşekkürler.

Video Linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gördüğüm kadarıyla eski nesil işlemcilerle de çalışıyor.
Örnek 1:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Örnek 2:
Anladığım kadarıyla eski nesil işlemcilerle çalışmakta biraz sorun yaşıyor gibi.
Yakın zamanda çözüleceğini umuyorum.
AMD işlemcilerde sıkıntı var zaten.

AMD işlemcilerde sıkıntı var zaten.
"Eski nesil" AMD ve Intel işlemciler diyelim... Nispeten daha güncel işlemciler bu komut setini desteklediğinden hiçbir sorun yok.

Oyuna güncelleme geldi. Çoğu işlemcide problem kalkmış, Xeon E5450 işlemciler için sorun halen devam ediyor. 😡

Onu kendin deneyeceksin.

X5460 olmadığı için deneyemiyorum işlemciye sahip olup deneyen var mı diye soruyorum.
Eğer işlemcinizin SSE4 desteği yoksa malesef oyunu açamazsınız. Eski işlemcilerde bazılarında var bazılarında yok diye biliyorum.

SSE4 desteteği var mı yok mu CPU-Z programından öğrenebilirsiniz.

Çözüm: İşlemci yükseltmesi.

Var ama yine de çalışmıyor.

373297

Anakartınızın RGB programı varsa onu görev yöneticisinden kapatın. Bende lightning service olarak geçiyordu rgb servisi, onu kapatınca oyun hata vermeden açılmaya başladı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı