Apex Legends indirmesi bitmediği halde oynanabiliyor

Makaleler
4
1610200150527.png

Masaüstüne kısayolu da geldi. Daha indirmesi bitmediği halde oynanabiliyor. Nedeni nedir? Madem şu an oynanabiliyor neden %50 daha iniyor?

Eki Görüntüle 826162

Masaüstüne kısayolu da geldi. Daha indirmesi bitmediği halde oynanabiliyor. Nedeni nedir? Madem şu an oynanabiliyor neden %50 daha iniyor?
Origin'den indirilen oyunlar böyledir. Bir kısmını indirdikten sonra oynanabilir hale gelir. Şu an sadece girip 5-10 dakikalık eğitim kısmını oynayabilirsiniz. Kısacası sadece Apex Legends için geçerli değil.

Eki Görüntüle 826162

Evet inebiliyor ancak birkaç oyun modunu oynayabilirsin.Yukleme tamamlandığında her modu oynayabilirsin ben indirdigimdede öyle oldu.
Origin'den indirilen oyunlar böyledir. Bir kısmını indirdikten sonra oynanabilir hale gelir. Şu an sadece girip 5-10 dakikalık eğitim kısmını oynayabilirsiniz. Kısacası sadece Apex Legends için geçerli değil.
Aynen öyle fifa 20 almıştım geçen sene oyun yüklenirken girip maç oynayabiliyordun ancak real paris live gibi takımlar vardı sadece yükleme tamamlandığında ise tüm modlar açılıyordu .

Geri
Yukarı