Çözüldü Apex Legends loading ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

jeust

Femtopat
Daha fazla  
Steam üzerinden Apex Legends'e giriş yaptım ama loading ekranında yaklaşık 10 dakika bekledim ve hâlâ aynı.

resim_2022-04-12_182059588.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İlginç bir çözümü var ve deneyenler çözüldüğünü söylemiş.

Çözüm şu şekilde,

Oyunu kapatın.
Bilgisayarınıza herhangi bir USB (flash bellek) bağlıysa (bildiğimiz küçük olanlardan) onları çıkarın.
Sonrasında Steam'den tekrar normal bir şekilde Apex'i açın.

Herhangi bir USB bellek takılı değil ise de bir tane bulun ve takın, sonra da çıkarın.

Kaynak

Sanırım aynısı bana da olmuştu, ama USB bellekleri çıkarıp mı çözmüştüm hatırlamıyorum.
İlginç bir çözümü var ve deneyenler çözüldüğünü söylemiş.

Çözüm şu şekilde,

Oyunu kapatın.
Bilgisayarınıza herhangi bir USB (flash bellek) bağlıysa (bildiğimiz küçük olanlardan) onları çıkarın.

Herhangi bir USB bellek takılı değil ise de bir tane bulun ve takın, sonra da çıkarın.

Kaynak

Sanırım aynısı bana da olmuştu, ama USB bellekleri çıkarıp mı çözmüştüm hatırlamıyorum.

Çözüm
İlginç bir çözüm var ve deneyenler çözüldüğünü söylemiş.

Çözüm şu şekilde,

Oyunu kapatın.
Bilgisayarınıza herhangi bir USB bellek bağlıysa (bildiğimiz küçük olanlardan) onları çıkarın.

Kaynak

Çıkardım ve origin bağlanma sitesi açıldı giriş yaptım ve girdim çok teşekkürler diğer konularda yoktu böyle bi çözüm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı