Apex Legends oynayacak Duo arıyorum

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Selam, ismim Efe, 14 yaşıma gireceğim bu ay. Oyunu Xbox Series S üzerinden oynuyorum. Fena değilimdir, toxic davranmam sakince oynarım. Eklemek isteyenler için Discord'umu aşağıya bırakıyorum. Daha çok 16 yaş üstüyle oynamayı tercih ediyorum bu arada.
@Ethém7708

Selam, ismim Efe, 14 yaşıma gireceğim bu ay. Oyunu Xbox Series S üzerinden oynuyorum. Fena değilimdir, toxic davranmam sakince oynarım. Eklemek isteyenler için Discord'umu aşağıya bırakıyorum. Daha çok 16 yaş üstüyle oynamayı tercih ediyorum bu arada.
@Ethém7708
Yaşın 16 üstü olsaydı girerdik ama ne yazık ki...

Yaşın 16 üstü olsaydı girerdik ama ne yazık ki...

:) önemli değil, genelde olgun insanlarla oynamayı sevdiğim için bende büyüklerimle oynamayı tercih ediyorum. Çoğu kişi egolusun diyor, bunu yapma sebebim 9 yaşından beri kanser ve kemik iliği yetmezliği sebebiyle hastanelerde yattığım için olgunlaşmam aslında.

:) önemli değil, genelde olgun insanlarla oynamayı sevdiğim için bende büyüklerimle oynamayı tercih ediyorum. Çoğu kişi egolusun diyor, bunu yapma sebebim 9 yaşından beri kanser ve kemik iliği yetmezliği sebebiyle hastanelerde yattığım için olgunlaşmam aslında.
Üzgünüm dostum. Güçlü kal. 🤜💙

Şu anki durumun nasıl kral?

Kemik iliği yetmezliği sebebiyle nakil oldum, uyumsuz nakil olduğu için hala devam ediyor. Son zamanlarda değerlerim yükseliyor, iyileşmeye yaklaştım yani, neyse konuyu bozmayalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı