Apex Legends r5apex.exe 0xc000001d Uygulama Hatası

GoodFadır

Decapat
Oyuna girerken bu hatayı veriyor. Bir türlü çözemedim yardımcı olabilecek var mı?

Uygulamada unknown software exception (0xc000001d) özel durumu oluştu.
367872

Son düzenleyen: Moderatör:

Sistem özelliklerim:
  • R7 250
  • Xeon X5460
  • 4 GB
  • Windows 7 64 Bit
Oyun en az 6GB RAM istiyor.

Oyun en az 6GB RAM istiyor.
Oyunu 4 GB RAM ile çalıştıranlar var. Sorun galiba eski işlemcilerden kaynaklanıyor. Oyun SSE4.2 desteği istiyor ve maalesef bu eski işlemcilerde bulunmuyor. Bende Xeon E5440 işlemci ve aynı sorun bende de var.
SSD kullanmayanların Windows 10'a geçmesini önermiyorum. Zira sistem gereksinimlerinde önerilen gereksinim de bile Windows 7 x64 yazıyor.

Windows 7 veya 8.1 kullananlar doğrudan Windows 10 64 Bit'e geçsinler:

EA açık açık Windows 10 kullanmanız gerektiğini söylüyor:

Bu hatayı alıyorsanız sistem dosyalarınızda bozukluk olabilir. Bunun nedeni de genelde sisteme yüklenen korsan yazılım/oyunların zamanla işletim sistemi dosyalarını bozmasıdır. Başka nedenlerle de işletim sistemi dosyaları bozulabilir.

Onarım için Komut İstemi'ni yönetici olarak çalıştırıp komutu girin:
Kod:
sfc /scannow
Bittikten sonra aldığınız sonucu konuda paylaşın ve Windows'u yeniden başlatın.
Merhabalar bütün söylediklerinizi harfiyen okuyup yaptım. Fakat benim anlamadığım konu şu herkes bir şeyler yazıp uyguluyor kim nereden biliyor hangi sorunu hangisi çözer? Yani Apex henüz yeni piyasaya sürülmüş bi oyun ve ben nasıl olduğunu anlamadığım. Bi şekilde oyunun bütün hatalarıyla karşılaştım nerdeyse hepsini çözdüm biri hariç, belkide bunu da çözsem yenisi çıkacak karşıma neyse. Ben bütün hataların forumlarına teker teker baktım okudum uyguladım oyunu repair etmek kimi zaman bi çözüm olabiliyor, 4GB RAM'le çalışmaz demişsiniz bi çok kullanıcıda çalışıyor demiş. Şimdi bu yaptırdığınız CMD işlemi ne işe yarıyor ve burada şuan ne yazıyor bana yardımcı olabilir misiniz acaba ?

(Windows 7 Ultimate'den 8.1'e yükselttim keyim olmadığı için 10'a yüksetmek istemiyorum, etkinleştirebileceğim bir key bulabilirseniz şu an yükseltebilirim.)

368843

Maalesef, işlemciniz SSE4.1 ve yukarısını desteklemiyor.

Son düzenleme:
Benim bir arkadaşımda da aynı sorun vardı process monitor hatayı alabiliyorsan bir dene bakalım neymiş fakat ben onun bilgisayarından denedim process monitör bulamadı sorunu bir kaç kere açtık açtık oldu. Kendi kendine düzeldi, sistem özelliklerini yazar mısın? Onun RAM'i yetmiyordu 4 GB gibi bir RAM'i vardı o yüzden sonra hatayı RAM olarak çözmüştük.

bendede 4 gb ram var ondan olabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı