Apex Legends Steam'de indirmeler açılmıyor

Alteargame

Hectopat
Daha fazla  
Apex uzun bir süre önce Steam'e eklendi fakat indirmeler bir türlü açılmadı, ne zaman açılcak bilgisi olan var mı?

Tba yazıyor.

"Respawn confirmed during their EA Play event in June that Apex Legends is coming to Steam in Fall 2020. However, no exact date was given. Fall typically encompasses September 1 through November 30. Early indications suggest the Steam release could be as soon as September 15."

Kesin bir şey yok, ama Ekim gibi geleceğini düşünüyorum. Sonbahar demişlerdi en son. Sonbahar, Kasım ayını da kapsıyor. Ama o zamana kadar ertelemezler.

Knk bence gidip oyunun kendi sitesinden indir, çünkü ordan daha rahat oluyor.

Origin'de olan hiçbir şeyin rahat indiği falan yok maalesef. Origin indirmeleri sürekli problem çıkartıyor. Steam daha iyi bu konuda.

"respawn confirmed during their EA Play Event'in june that Apex Legends is coming to Steam'in fall 2020. However, no exact date was given. Fall typically encompasses september 1 through november 30. early indications suggest the Steam release could be as soon as september 15."

Kesin bir şey yok, ama ekim gibi geleceğini düşünüyorum. Sonbahar demişlerdi en son. Sonbahar, Kasım ayını da kapsıyor. Ama o zamana kadar ertelemezler.

Origin'de olan hiçbir şeyin rahat indiği falan yok maalesef. Origin indirmeleri sürekli problem çıkartıyor. Steam daha iyi bu konuda.

Orası doğru ancak bence benim PC iyi değil. AMD var ve grafikler acayip düşük şekilde 30-40 FPS anca alıyorum. Ancak konuya döneceğim. Origin'de İngilizce olduğundan anlayamayabilirsin, ancak kolayca indirirsin. İngilizce dilin iyiyse.

Ne dediğini anlamadım ama ben zaten Origin'den oynuyorum Apex'i. İngilizce bilen de bilmeyen de rahatça indirebilir kolayca anlaşılıyor zaten. Bazı arkadaşlar indirme sorunları yaşıyor mesela saçma sapan bir şekilde %15, %40 vs. bu yüzdelerde takılabiliyor indirme.

Geri
Yukarı