Apex Legends vs Warzone

Apex Legends vs Warzone

• Apex Legens

Oy: 15 34,1%
  • Warzone

Oy: 29 65,9%

• Oy verenlerin toplamı
    44

witlaus

Hectopat
Yer
Bursa
PUBG'yi yavaş ve pusma ağırlıklı, Fortnite'ı ise aşırı hızlı ve Build yapma gerektiren Battle Royale oyunları olduğu için sevmiyorum. Bu iki oyundan sizce hangisi daha güzel?

Son düzenleyen: Moderatör:
Warzone iyi güzel yaklaşık yedi aydır oynuyorum lakin son zamanlarda activision firması oyunu Update ile bozmaya başladı her yeni çıkan Update sonrası oyunda buglar oluşuyor. Bir de her taraf camper olmaya başladı. Arkadaşların var ise Squad çok sarar ama solo sarmıyor.

Warzone iyi güzel yaklaşık yedi aydır oynuyorum lakin son zamanlarda activision firması oyunu Update ile bozmaya başladı her yeni çıkan Update sonrası oyunda buglar oluşuyor. Bir de her taraf camper olmaya başladı. Arkadaşların var ise Squad çok sarar ama solo sarmıyor.
Arkadaş yok hocam ya solo oynayacağım.

Apex Legends, bence grafikleri iyi olmasa pek tercih edilmez. Abartı değişik bir oyun geliyor. CoD:Warzone bence çok daha iyi. Ben ekran kartı aldığımda kuracağım ilk oyunlardan birisi Warzone.

Biz mahallece oynuyoruz sırf bu oyun için arkadaşlarım yeni sistem dizdiler. İlk zamanlar bayağı sarıyordu sonradan sıkılmaya başladık hileciler falan denk geliyor ara sıra anlamadığın bir şekilde bir yerden kurşun yiyorsun. Sonra redeploy $4000.

Yeni konular

Geri
Yukarı