Apex Legends vs Warzone

Hocam kaç saat oynadığımı gösteren bir yer bulamadım çok oynadığımı belirtmek için 1000 yazdım. İlk çıktığı gün indirip oynamaya başlamıştım.

Ben ikisini de severek oynuyorum ama Apex Legends biraz farklı tabi. Hızlı oyun seviyorsan ve sağlam aimin varsa Apex Legends oyna derim ama ikisini de oyna bence.

1000 saat gayet normal ben aşırı oynayan biri değilim fakat oyun ilk çıktığında pandemi yasaklarından dolayı bayağı bir boş vaktimiz olmuştu günde 8 saat falan oynuyorduk. Şu an merak edip baktım 850 saatim varmış benim de.

Cod warzone a bocw sezonu gelmeseydi net warzone derdim ama bocw güncellemesi geldiğinde oyun battı bence.

COD Warzone her türlü daha iyi fakat diğer arkadaşların da dediği gibi Black Ops güncellemesi gelip Treyarch işin içine girince oyun berbat oldu.

Haklısınız ilk başta dengeler çok bozuldu hala çok iyi durumda değil ama düzeltiyorlar toparlanacak gibi görünüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…