Apex Pro TKL için keycaps önerisi

Rynesquik

Decipat
Apex Pro TKL 2020 var ama görüntü olarak daha şık keycaps istiyorum. Bütçe 800 TL civarı. Ama ne kadar az o kadar iyi olur tabii ki. Önerdiğiniz var mı?

Son düzenleme:
Hocam Steelseries pudding pbt keycap aldım, kullanıyorum, gayet memnunum hem enjeksiyon kalitesi hem de duvar kalınlığı olarak. Sesi de stok abs keycaplerden biraz daha tok. Yurtiçinde de mevcut rahatlıkla alabilirsiniz.

Hocam SteelSeries pudding PBT keycap aldım, kullanıyorum, gayet memnunum hem enjeksiyon kalitesi hem de duvar kalınlığı olarak. Sesi de stok abs keycaplerden biraz daha tok. Yurtiçinde de mevcut rahatlıkla alabilirsiniz.

Evet hocam araştırırken gördüm SS prismcaps var beyaz rengi bayağı hoşuma gitti aslında kafamda o var bir de onun siyahı attığım linkteki keycaps renk olarak uyacağını düşünmüyorum.

Evet hocam araştırırken gördüm SS prismcaps var beyaz rengi bayağı hoşuma gitti aslında kafamda o var bir de onun siyahı attığım linkteki keycaps renk olarak uyacağını düşünmüyorum.
Gayet lezzetli hocam beğendiğiniz rengi alın. Bende siyahı var görüntü hissiyat olarak gayet tatminkâr. Araştırmalarımca dayanıklılığı vesair de gayet iyi. Özetle ömürlük bir takım gibi duruyor. RGB seyir zevki özellikle fena, bazen oturup sadece klavyenin rgbsini izliyorum.

Geri
Yukarı