App Store Büyük Boyutlu Uygulama İnmiyor

chnakt

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta belirttiğim gibi boyutu büyük olan uygulamalarda iPhone üzerinden veya iTunes'den indirmenin sonuna doğru gelirken indirilemedi hatası geliyor. Küçük boyutlularda sıkıntı olmuyor sebebi nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli değil tabiki ne kadar çok bilgim olmasada ufak tefekte olsa yardım edebilirim belki. Yedeklerinizi aldıktan sonra sıfırlamaktan başka seçenek yok galiba.

Önemli değil tabiki ne kadar çok bilgim olmasada ufak tefekte olsa yardım edebilirim belki. Yedeklerinizi aldıktan sonra sıfırlamaktan başka seçenek yok galiba.
Yeni restore etmiştim zaten. Bugün apple ile bir görüşme yaptım evde ki ağ ile ilgili olabileceğini söylediler çünkü hücresel'den indirme yaptığım zaman hata almıyorum. Modemi kapatıp açtım daha sonra indirmeleri tekrar yaptım ve her hangi bir hata ile karşılaşmadım. Umarım bir daha olmaz :) İyi forumlar size de.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı