App Store'dan virüs bulaşır mı?

Yok bende öyle değil bu bir aslında trojan gibiydi MC indirirken yanlış yere tıklamıştıma ama zaten yapanlarda acemiymiş Samsung arka planda çalışanları görebiliyon ordan durdurdum uygulamalarda ismi ve fotoğrafı olmayan bişey olarak gözüküyordu zaten ordan silince birdaha hiç karşılaşmadım.

Hocam o bana da geliyordu 2020 2019 arası tıklamazsan hiçbir sorun çıkmaz genelde Google'dan reklamlı sitelere yasa dışı sitelere girersen gönderiri tıklamazsan hiçbir şey olmaz

Cezasından değil de T.C. banka Steam onlar giderse onlar sıkıntı diye korkuyorum

Kanka istersen uygulama ismi vereyim gir bak daha önceden duyduğum bir site değil
Uygulamayı biliyorum zatrnde hem Instagram da baya ünlü bir site hatta adamlar hilesini falan yapmışlar

Son düzenleme:
Yok bende öyle değil bu bir aslında trojan gibiydi MC indirirken yanlış yere tıklamıştıma ama zaten yapanlarda acemiymiş Samsung arka planda çalışanları görebiliyorsun oradan durdurdum uygulamalarda ismi ve fotoğrafı olmayan bir şey olarak gözüküyordu zaten oradan silince bir daha hiç karşılaşmadım.

Uygulamayı biliyorum zatrnde hem Instagram da bayağı ünlü bir site hatta adamlar hilesini falan yapmışlar

Pragmatic ezugi linabet bettilt Matador bet falan değil 100 kumarbaza sorsak 1'i bilir sadece

Geri
Yukarı