Apple EarPods alınır mı?

Alınır.
Orijinal olup olmadığına dikkat edin.
Android bir cihazda kullanacaksanız ses açma ve kısma tuşları çalışmıyor.

Merhabalar. Apple EarPods almayı düşünüyorum, 3.5 mm jaklı. Sizce alınır mı ya da bu fiyat bandında daha iyi bir kulaklık alınır mı?
Sana kalmış ama ne tür istediğine bağlı farklı tür kulaklıkları da incele derim. Apple EarPods ile karşılaştırmıyorum ama KZ tarzı kulak başları çıkan bass kulaklıklarıda var veya tizz için farklı tür kulaklıklarda.

Merhabalar. Apple EarPods almayı düşünüyorum, 3.5 mm jaklı. Sizce alınır mı ya da bu fiyat bandında daha iyi bir kulaklık alınır mı?
Eğer dışarıdan çok ses almak ve dışarıya çok ses vermesi sizin için sorun değilse alınır. Silikonlu kulaklık sevmiyorsanız da alınır. Yalnız Android kullanıyorsanız alternatiflere yönelebilirsiniz bazı özellikleri çalışmıyordu Android'de.

Ne kadar kulaklık denersem deneyeyim, pahalısından ucuzuna ne kadar kulaklığa sahip olursam olayım dönüp dolaşıp geri döndüğüm, mutlaka elimin altında bulundurduğum ve sık sık kullandığım kulaklıktır EarPods.

Hiçbir şeyi mükemmel yapmıyor ama her şeyi optimal ölçüde iyi yapıyor. Mikrofonu iyi. Ses karakteri ve kalitesi genel kullanıcıya çok uygun. Dayanıklı. Konforu iyi. Benim kulağa da cuk oturuyor (bazılarında tam oturmadığından düşme yapıyor dikkat edilmeli).

Fiyatı çok artmış tabii, bir zamanlar 149 TL'ydi. Silikonsuz oluşu tercih sebebiyse bu piyasada alınabilecek bir ürün bence.

JBL C100 vs Apple EarPods JBL C100'ü 3 senedir kullanıyorum yeri geldi yüksekten düştü, yeri geldi duvara çarptı ne sesi bozuldu ne kendisi bozuldu. 3 senenin verdiği emektarlıktan dolayı artık mikrofon kısmının kenarında kablolarında açılma var ama hala daha kullanıyorum, bozulursa yine aynısını alacağım. Bass ve ses kalitesi oldukça iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı