Apple EarPods vs JBL T110

Hakan Özmen

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar. Elimle Logitech G332 var ama artık kulak üzeri kullanmaktan sıkıldım. Ortalama bir şekilde ses kasabileceğim, ses kalitesi ve mikrofon kalitesi iyi olan bir kulak içi kulaklığa ihtiyacım var. Aklımda Apple EarPods ve JBL T110 var. Şu an Apple 150 TL ve JBL 90 TL civarında. Hangisini veya (en fazla 150 TL olacak şekilde) hangi kulaklığı tercih etmeliyim?

Hocam ses kasmak için pek mantıklı değiller. Ben 4 sene önce falan kulaklığım yok diye earpods ile oynuyordum oyun falan ama yeterli değil elbette. Bu arada Earpodsu Apple.com dan satın alın. 150 TL yüksek ihtimal çakmadır.
150 liraya Apple olmaz. Sahtedir o. Kablosuz kulaklıklarla oyun oynamanızı önermem. En azından oyun için tasarlanmayanlarla. Gecikmeyi az da olsa hissedersiniz.
Hocam kablolu arkadaşın dedikleri. 200 TL orijinal earpods.

150 liraya Apple olmaz. Sahtedir o. Kablosuz kulaklıklarla oyun oynamanızı önermem. En azından oyun için tasarlanmayanlarla. Gecikmeyi az da olsa hissedersiniz.
Hocam ses kasmak için pek mantıklı değiller. Ben 4 sene önce falan kulaklığım yok diye earpods ile oynuyordum oyun falan ama yeterli değil elbette. Bu arada Earpodsu Apple.com dan satın alın. 150 TL yüksek ihtimal çakmadır.

Hocam kablolu arkadaşın dedikleri. 200 TL orijinal earpods.
Amazon'da Amazon kendisi satıyor. Sahte olma ihtimali yok.

Biri earbuds tipi (izolasyonsuz), diğeri silikonlu tip (izolasyonlu).
Karşılaştırmak mantıklı değil.
Ben ikisi arasında EarPods derim ama gürültülü ortamlarda EarPods içeriye çok ses aldığı için üzer.

Geri
Yukarı