Apple ID hesabı olarak Hotmail kullanmak mümkün mü?

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
Arkadaş bugün iPhone'a geçti de Apple ID oluşturacak. Mail adresi olarak Hotmail'i kullanabilir mi? İlerde sorun olur mu kendisine?

Ben "Ücretsiz iCloud e-posta adresi alın." seçeneğiyle kaydolmasını önerdim ama yeni hesap açmak istemiyor.

Görüşlerinizi rica ediyorum, teşekkürler.

Son düzenleme:
Evet kullanırsın hatta sadece iCloud hesabı açmaktan daha iyi. Ben telefon numaramı değiştirmeyi unutmuştum. Apple hesabını Hotmail ile açtığımdan kurtarmam kolay oldu, sadece iCloud maili ile açsaydım 1-2 ay beklemem gerekebilirmiş Apple'ın dediğine göre.

Ben kullanabilirsin diye hatırlıyorum. Bende kullanmıştım sanırsam bir sorun yaşamamıştım(4-5 sene önce)
Ben Gmail hesabımla kaydoldum bir sıkıntı yok.
Kullanabilir fakat icloud mailine sahip olmak daha iyi kanımca.
Teşekkürler.

Evet kullanırsın hatta sadece iCloud hesabı açmaktan daha iyi. Ben telefon numaramı değiştirmeyi unutmuştum. Apple hesabını Hotmail ile açtığımdan kurtarmam kolay oldu, sadece iCloud maili ile açsaydım 1-2 ay beklemem gerekebilirmiş Apple'ın dediğine göre.
Uyarınız için teşekkürler, avantajlı olacağını hiç düşünmemiştim. Hotmail'le devam etsin (y)

Teşekkürler.

Uyarınız için teşekkürler, avantajlı olacağını hiç düşünmemiştim. Hotmail'le devam etsin (y)
Hotmail ile açtıktan sonra da zaten @icloud uzantılı mail alabiliyorsunuz :) o yüzden en iyisi alternatif mail ile açmak. Apple'ın hesap kurtarma süreci çok uzun 3-4 ay bekleyenler oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı