Apple iForgot hesap kurtarma kaç gün içinde doğrulanır?

Porcelain

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Kendine Danışman
Merhaba arkadaşlar. Şifresini unuttuğumuz ve hatırlamadığımız bir hesap adına bugün harekete geçtim. Apple'ın sitesinden parolanızı mı unuttunuz kısmına girdim, e-posta girip kayıtlı numarayı da girdim. Numaraya doğrulama kodu geldi, girdim. Sonrasında ise şu ekranla karşılaştım. Ne kadar sürer? Cidden 1 gün içerisinde halledilebilir mi? Cevaplarınızı bekliyorum.
Screenshot_18.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Değişken bir süre. Sizi diğer başvuranlarla beraber sıraya alırlar. Ona göre işleminiz hallolur. E-devlet üzerinden meşhur soy ağacı sorgulama olayı gibi. Kimisine iki saatte geliyor kimisine bir buçuk günde geliyor. Ben bu sorunu yaşadığımda telefonla ulaşıp IMEI kodu, kayıtlı telefon numarası ve Apple kimliğimi verdim ve bana geçici şifreyi yolladılar. Mesaj yoluyla mı yoksa e-posta yoluyla mı geldi onu hatırlamıyorum ama daha kısa sürmüştü.

Değişken bir süre. Sizi diğer başvuranlarla beraber sıraya alırlar. Ona göre işleminiz hallolur. E-devlet üzerinden meşhur soy ağacı sorgulama olayı gibi. Kimisine iki saatte geliyor kimisine bir buçuk günde geliyor. Ben bu sorunu yaşadığımda telefonla ulaşıp IMEI kodu, kayıtlı telefon numarası ve Apple kimliğimi verdim ve bana geçici şifreyi yolladılar. Mesaj yoluyla mı yoksa e-posta yoluyla mı geldi onu hatırlamıyorum ama daha kısa sürmüştü.

Kodun saati geçti. Ama mesaj falan yok ortalıkta. Kaç gün olsa beklerim yeter ki hesaba ulaşabileyim. 12 gün beklediğimde sonuca kesin ulaşabilecek miyim?

Screenshot_41.png

Geri
Yukarı