Apple lansman iPad tarafında ne olur?

$ezan!

Hectopat
Merhaba,
Bu sene üniversiteye gideceğim uzun ömürlü olması açısından iPad almak niyetindeyim. iPad Pro 11” için 12 Eylül lansmanını beklemeli miyim? Zam gelir mi? Ya da lansmanda IPad'lerde yenilik olur mu? Bilgisi olan aydınlatırsa çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mini 7 gelir mi?

Çok istiyorum, ilk çıktığı zamandan beri mini 6 kullanıyorum ve gerçek zamanlı bilgisayar olarak tüm işlerimi yapıyorum.

Mini 7 ile 120Hz göremeyiz ama A17 Pro ile gerçekten çok harika olur, A16 ile gelirse tahminen iPad mini 8 tanıtılana kadar tabletimi değiştirmem.

iPad mini bir telefondan daha büyük ve bir tabletten daha ufak, bu onu mükemmel yapıyor 👌

Çok istiyorum, ilk çıktığı zamandan beri mini 6 kullanıyorum ve gerçek zamanlı bilgisayar olarak tüm işlerimi yapıyorum.

Mini 7 ile 120Hz göremeyiz ama A17 Pro ile gerçekten çok harika olur, A16 ile gelirse tahminen iPad mini 8 tanıtılana kadar tabletimi değiştirmem.

iPad mini bir telefondan daha büyük ve bir tabletten daha ufak, bu onu mükemmel yapıyor 👌

Yeni mini tanıtılmadı sizce mini 6 almalı mıyım?

Yeni mini tanıtılmadı sizce mini 6 almalı mıyım?
Mini 6 içi içine sığmayan bir güce ve bir çok özelliğe sahip, tahminen 5 yıl boyunca çok başarılı bir performans verecektir.

Ekranı ve ses kalitesi muazzam diyebilirim, kesinlikle birçok bilgisayardan daha güçlü.
IMG_0001.jpeg
IMG_0002.jpeg

Disk testinde iken cihaz kurulum yapıyordu sanırım.

Mini 6 içi içine sığmayan bir güce ve bir çok özelliğe sahip, tahminen 5 yıl boyunca çok başarılı bir performans verecektir.

Ekranı ve ses kalitesi muazzam diyebilirim, kesinlikle birçok bilgisayardan daha güçlü. Eki Görüntüle 1943042Eki Görüntüle 1943041
Disk testinde iken cihaz kurulum yapıyordu sanırım.

Ben de en son dayanamadım sipariş verdim. 7’nin tanıtılması satışa çıkması 6 ayı rahat bulacak gibi.

Jelly efekt diye bir şeyden bahsediliyor farkettiniz mi?

Ben de en son dayanamadım sipariş verdim. 7'nin tanıtılması satışa çıkması 6 ayı rahat bulacak gibi.

Jelly efekt diye bir şeyden bahsediliyor fark ettiniz mi?

İlk üretim partilerde vardı ve benim cihazda o sorun vardı, cihazı ilk üretim aldım ve 1 yıl 9 ay kullanınca cihazı değişime verdim. Şu an 1 haftadır kullandığım ve 3 ay önce üretilmiş sıfır bir miniden yazıyorum 👋

Sıfır cihaza geçtim ve jelly yok, pil değerim tekrar 100 oldu 😅

Geri
Yukarı