Apple MacBook ve Boot camp

Atakan1997

Centipat
Merhaba, Apple Mac'lerde ve MacBook'larda Boot camp diye bir uygulama var; bu uygulama tam olarak nedir ve ne işe yarıyor, Boot camp ile macOS işletim sistemde Windows'a geçmek kolay mıdır? Bilgidyarı açarken mi hangi işletim sistemi ile açacağımıza Boot camp ile karar veriyoruz ve Boot camp hangi Mac, MacBook modellerinde yapılabiliyor; bu konuda beni detaylı bir şekilde bilgilendirir misiniz? MacBook almayı düşünüyorumda oyun için uygun değil diyebilirsiniz ama düşük ama MacOS'la uyumlu olmayan fakat Windows ile uyumlu oyunları Boot camp sayesinde rahatlıkla oynayabilir miyim? Saygılar.

Son düzenleme:
Apple, Mac bilgisayarlarda Windows işletim sistemi kurabilmek için sunduğu bir yöntemdir. Gayet kolaydır. Ben defalarca kurmuştum. Windows ISO dosyasını indir sonra gerisini Bootcamp'e bırak.

BootCamp kurunca Mac OS'tan Windows'a nasış geçiyorsunuz, çok mu kolay?
Windows'tan tekrar Mac OS' nasıl geçiyor, kolay mı geçiyor ayrıca?

Son düzenleme:
Yanlış hatırlamıyotsam bilgisayarı açtığım zaman "alt" tuşuna basıyordum. Yanlış olabilir ama bir tuşa basıyordum sonra önüme iki seçenek çıkıyordu. Mac ve Windows seçeneği. Hangisini kullanmak istersem ona basıyordum ve açılıyordu. Tekrar diğerine geçmek istediğim zaman "Yeniden başlat" yapıp bilgisayar açılırken o tuşa basıp diğerine geçebiliyordum. Bir kaç youtube videosu izle. Aşırı kolay.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bootcamp kurulumuna burdan göz atabilirsiniz kullanımı da oldukça kolay "alt" tuşunu kullanmadan 2 sistemde de geçiş yapabilmek mümkün.

Geri
Yukarı