Apple Pencil için kılıf önerisi

Eren.Bayram.

Hectopat
Arkadaşlar Apple Pencil 1. nesil sahibiyim, dershanede masaya koydum ve kalem silindir şeklinde olduğundan yuvarlanıp yere düşmüş Malum biraz pahalı bir kalem bunun için kılıf önerisi istiyorum, rengi siyah olursa güzel olur.

Ürün Apple olunca böyle garip şeyleride çıkıyor. Mesela normal bir laptop aldığımızda herhangi bir koruma yok ancak MacBook için klavye, ekran, kasa ve trackpad aklınıza gelebilecek her şeyi için koruyucu çıkarmışlar.
Kullanmadığınız zamanlarda kalemi kılıfına koyun başka bir şeye gerek yok bence.

Birde bu kalemi uzun süre kullanmamazlık yapmayın bozulabiliyor. Kardeşimin kalemi şarj almıyordu garanti kapsamında yenisi ile değiştirdiler.

Ürün Apple olunca böyle garip şeyleride çıkıyor. Mesela normal bir laptop aldığımızda herhangi bir koruma yok ancak MacBook için klavye, ekran, kasa ve trackpad aklınıza gelebilecek her şeyi için koruyucu çıkarmışlar.
Kullanmadığınız zamanlarda kalemi kılıfına koyun başka bir şeye gerek yok bence.

Birde bu kalemi uzun süre kullanmamazlık yapmayın bozulabiliyor. Kardeşimin kalemi şarj almıyordu garanti kapsamında yenisi ile değiştirdiler.
Hocam kılıfa sokmak bi hayli zor, öyle olsa kılıfı yanımda taşır kullanacağımda takardım ama çok zor.
kalemi kullanıyorum ya, ders çalışıyorum çizim yapıyorum, ne kadar süre kullanmayınca sıkıntı çıkarıyor?

Yaklaşık 1-2 ay kullanmamıştı. Bir baktık şarj olmuyor garantisi devam ediyordu o şekilde değişim yaptırdım yoksa çöp olacaktı. Yurt dışında aynı sorunda değiştirmiyorlarmış galiba.

Geri
Yukarı