Apple şarj kablosu tavsiyesi

Liberte Sergen

Hectopat
Makaleler
16
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar kablo alacağım fakat arada kaldım, siyah rengini arıyordum ve buldum fakat daha ucuz. Neden? 12 Pro Max kullanıyorum ve 20W'lık bir adaptörüm var.

Beyaz olan - Apple Turkey

Siyah olan - Apple Turkey

Ya da burada daha ucuz al dediğiniz orijinal ürünler varsa onlara da göz atabilirim.

Apple Turkey Adaptörüm

Arkadaşlar adaptörü telefoncudan 450₺'ye almıştım, biraz inceledimde sanırım adaptör sahte olabilir, kablo kutudan çıkmıştı, sizce nasıl bir adım izlemeliyim?

Baseus, Ugreen gibi markaların kablolarını da alabilirsin, örgü ve muhtemelen daha uygundur.

Amazon.com.tr bunu alayım o halde.

A101'de web özele bitmediyse orjinal Apple 20W adaptör var, yanına beğendiğiniz kablo ile kombin yapıp kıyaslayın derim fiyatları. Ugreen orjinal olduğu sürece iyi markadır.

A101'de web özele bitmediyse orijinal Apple 20W adaptör var, yanına beğendiğiniz kablo ile kombin yapıp kıyaslayın derim fiyatları. Ugreen orijinal olduğu sürece iyi markadır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoya göre adaptörüm sahte, bana 450₺'ye orijinal diye bir telefoncu satmıştı.

Amazon.com.tr bu ürünü alıyorum o zaman, pazartesi günü.

Geri
Yukarı