Apple vs Samsung ekosistem

S22 Ultra zaten daha iyi 11 PM'den. Galaxy Watch 5 daha hoşuma gidiyor benim. Diğer konularda yorum yapamayacağım ama ben S22 Ultra + Watch 5 alır geçerdim. Yani bu birazda hangi işletim sistemini kullanmak istediğinede bağlı.

Bu kişiden kişiye değişir. Tableti çok kullanan biriyseniz kesinlikle apple çünkü M1 iPad, S8'in içinden geçer. Ama aynı şekilde de telefon çok kullanan biriyseniz Samsung tercih etmelisiniz çünkü bu durumda da S22 Ultra, iPhone 11PM'in içinden geçer.

Yani sonuç olarak size kalmış. Tabi samsung tercih edecekseniz, kalem zorunlu değilse s23 serisi bir telefon almanız S22 Ultra'dan daha iyi bir tercih olur ki, S23 serisi ile iPhone 11PM arasında ÇOK DAHA BÜYÜK bir fark var.

Saat/kulaklık hakkında pek bir bilgim yok ama şahsen benim için tablet/telefon ikilisi çok daha önemli seçim konusunda.

Elbette Apple ekosistem. Zaten bu adamların ekosistem en büyük olayları. Sabah akşam bununla övünüyorlar ki övündükleri kadar da varlar. Cihazlar arası iletişim şahane. Bakın cihazlar demiyorum, aralarındaki uyum diyorum.
  • M.2 Pro 19GPU mbp 2023.
  • Watch 7 45mm.
  • iPhone 11.
  • AirPods gen 2 Pro.
Ekosistemine sahip birisi olarak çok memnunum. Kulaklığı eğer seçme şansınız varsa bir önceki neslin Pro serisinden devam edin. O tablete bir de klavye iyi gider. AirPods alınacaksa Pro serisi - Apple telefon ve Apple Music ile kullanılmalı bence. Diğer türlü bir olayı kalmıyor.

Öyle ise seçimimi Apple'dan yana yapacağım. Zaten şu an aktif olarak 11 Pro Max kullanıyorum. Telefon ihtiyacım şu anlık yok.

Öyle ise seçimimi Apple'dan yana yapacağım. Zaten şu an aktif olarak 11 Pro Max kullanıyorum. Telefon ihtiyacım şu anlık yok.

En mantıklısı olur. Ben oyun oynamayan aktif bir telefon kullanıcısı olarak IP11'im ile mutluyum ilk çıktığında alınmıştı bir sefer de para verip Apple Center'da bataryasını yenilettim. Hala yetmeyeceği bir yer olduğunu düşünmüyorum ki sizde üstelik IP11 Pro Max var.

Listenizle tablet tarafında çok güçlü olursunuz ki klavye ile hibrit bir bilgisayarınız oluyor ancak Watch Ultra sıfırdan alınacaksa alternatiflere açık bir tercih. Düz iWatch'lardan seçerek kalan bütçeyi daha verimli kullanabiliriz gibime geldi.

Geri
Yukarı