Apple Watch 2 vs Gear S3

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
Akıllı saat almaya karar verdim. Halihazırda Mi Band 4 kullanıcısıyım fakat hem özellik açısından hem de şekil açısından çok hoşuma gitmiyor. Ben de bu iki model arasında kaldım. Telefonum iPhone 7 hangisini tavsiye edersiniz. Bilegim ince olduğu için ikisinin de en küçük modelini alacağım Apple Watch da temizini bulmak çok zor Gear S3 ise tam uyumlu çalışır mı bilmiyorum 2. el alacağım sıfıra güç yetmiyor. Tavsiyelerinizi almak istedim.

Dostum apple watch se'den altı kesinlikle alınmaz, 3'ten bile desteği kesildi watch 2 felan düşünme bile.

Gear S bilmiyorum, watch hakkında bilgim ve kullanımım oldu sadece. Ama bence mi band 7 ya da 7 pro felan bakılabilir. Bileklikten ziyade saate yakın tarza kavuşmaya başladı sonunda. Bütçe nedir bir de ?

Gear s bilmiyorum, Watch hakkında bilgim ve kullanımım oldu sadece. Ama bence Mi Band 7 ya da 7 Pro falan bakılabilir. Bileklikten ziyade saate yakın tarza kavuşmaya başladı sonunda. Bütçe nedir bir de?

1000TL saat istiyorum ekran ile sağlancak imkanlar bildirimleri rahat okumak istiyorum bir de Gear serisinin dönen kadranı aşırı hoşuma gidiyor.

1000 TL için akıllı saat tamamen isteğinizi tatmin edip, verim alamamak demek olur. O yüzden dediğin gibi mi band 7 ve 7 pro seçenekleri sizin için olması gereken.

S3 Frontier 46mm kullanıyorum ben, gerçekten çok kaliteli. Yapmak isteyip de yapamadığım şey yok desem yeridir. Batarya konusunda da günlük kullanımda 1,5-2 günü rahat çıkarıyor. Aklıma geldi mi saate bakma, bildirimleri okuma, spora gittiğimde kalp atışı ve yakılan kalori hesaplama, hava durumunu kontrol etme gibi şeyleri neredeyse her gün yapıyorum. Bunun dışında ihtiyaç duyunca takvime bakma, hesap makinesi kullanma vs. de yaptığım oluyor. Pil ömrü yetiyor. Temiz bulursanız üzmez, tavsiye edebilirim.

Yalnız telefonunuzun Apple olması biraz düşündürüyor. Benim telefonum Samsung, şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Bağlantı olmasa bile başka bir uyumluluk konusunda markalar arası sorun yaşanabilir mi emin değilim.

Geri
Yukarı