Apple Watch 8 vs Watch 7 vs Watch SE 2

Yer
Ankara
Şu anda aktif olarak Huawei Watch 2 46mm kullanıyorum. Telefonu Apple çevirince saati de çevirmek istiyorum artık. 3 model arasında kararsız kaldım. Apple Watch 8. series 44mm, Apple Watch 7. series 44mm ve Apple Watch SE 2.series. Fiyatta gözüm yok. Lakin aralarındaki farklar az ise yani o paraya 8.series değmez. SE 2.series daha mantıklı gibi, tavsiyeleriniz varsa buyurun. Sizce fp açısından hangisi iyidir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavye derken daha önce hiç Apple Watch incelemedim. Zaten şu an kullandığım Huawei Watch GT2'yide annem askerde hediye almıştı bunu da inceleyememiştim. Yani klavye olanda mesaj falan mı yazabiliyoruz?
Evet, mesaj yazarken klavye kullanabiliyorsun. series 7 altında gesturelar ile yazı yazabiliyorsun yalnız veya ses denetimi ile.

Şahsen ben kullanıcısı olarak Series 7 öneririm. 8'in ovülasyon takibi ve kaza algılama harici pek bir ekstrası yok. SE'ye ise AOD olmadığı için ısınamıyorum.

Series 7 daha iyi olacaktır. 8 de gelen özellikler beni çok tavlamadı kendi adıma konuşacak olursam. Ben olsam 7 mavi renk olanından alırdım çok güzel hatta küçük ekranlı daha iyi oluyor daha iyi duruyor bileğimde. Benim düşüncem bu yönde büyüklük size kalmış ancak 7 tercih edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı